دانلود زیرنویس Young And Hungry - Season 1 2014

دانلود زیرنویس سریال Young And Hungry - Season 1 با بازی Emily Osment, Jonathan Sadowski, Aimee Carrero از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Young And Hungry - Season 1 در سال 2014 و به کارگردانی David Holden, Gabi Moskowitz ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Emily Osment, Jonathan Sadowski, Aimee Carrero همراه بوده است.

محتوای فصل 1 جوان و گرسنه در مورد جاش می گوید ، یک کارآفرین جوان تصمیم گرفت یک وبلاگ نویس را استخدام کند که متخصص غذا ، گابی است تا رئیس خودش باشد. با وجود همه چیز ، برای اینکه بتوانیم این کار جدید را درک کنیم ، گابی تمام مهارت های خود را به جاش و دستیار الیوت نشان داده است. این فیلم بر اساس زندگی واقعی یک وبلاگ نویس غذایی سانفرانسیسکو - گابی مسکوویتز.

ژانر: Comedy, Family, Sitcom
بازیگران: Emily Osment, Jonathan Sadowski, Aimee Carrero
کارگردان: David Holden, Gabi Moskowitz
دانلود زیرنویس Young And Hungry - Season 1
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Young And Hungry - Season 1 2014

زیرنویس فارسی سریال Young And Hungry - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Comedy, Family, Sitcom علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Comedy, Family, Sitcom است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.3 است.

David Holden, Gabi Moskowitz سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Emily Osment, Jonathan Sadowski, Aimee Carrero در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Young And Hungry - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Terminal List - Season 1

ژانر: Action, Drama, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.9
بازیگران: Chris Pratt, Constance Wu, Taylor Kitsch

One Tree Hill - Season 2

ژانر: Drama, Sport
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2004
IMDB : 7.8
بازیگران: Chad Michael Murray, James Lafferty, Hilarie Burton

Once Upon A Time - Season 2

ژانر: Adventure, Drama, Fantasy, Mythological
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2013
IMDB : 7.7
بازیگران: Ginnifer Goodwin, Jennifer Morrison, Lana Parrilla

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Young And Hungry - Season 1

The content of Young And Hungry Season 1 tells about Josh, a young entrepreneur decided to hire a blogger specializes in food, Gabi, to be his own chief. Despite everything, to be able to grasp this new job, Gabi has demonstrated all her skills to Josh and his assistant Elliot. The film based on the true life of a San Francisco food blogger - Gabi Moskowitz.