دانلود زیرنویس Undateable - Season 1 2014

دانلود زیرنویس سریال Undateable - Season 1 با بازی Chris D Elia, Brent Morin, Bianca Kajlich از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Undateable - Season 1 در سال 2014 و به کارگردانی Adam Sztykiel ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Chris D Elia, Brent Morin, Bianca Kajlich همراه بوده است.

غیرقابل تحمل (فصل 1) در اطراف دنی بارتون یک لیسانس خنده دار 30 ساله می چرخد. وقتی بیشتر دوستانش ازدواج کردند ، تصمیم گرفتند سفر خود را برای یافتن نیمه دیگر خود آغاز کنند.

ژانر: Comedy, Family, Sitcom
بازیگران: Chris D Elia, Brent Morin, Bianca Kajlich
کارگردان: Adam Sztykiel
دانلود زیرنویس Undateable - Season 1
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Undateable - Season 1 2014

زیرنویس فارسی سریال Undateable - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Comedy, Family, Sitcom علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Comedy, Family, Sitcom است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.2 است.

Adam Sztykiel سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Chris D Elia, Brent Morin, Bianca Kajlich در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Undateable - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Walking Dead - Season 1

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2010
IMDB : 8.2
بازیگران: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies

Gotham - Season 1

ژانر: Action, Drama, Fantasy, Crime
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 7.8
بازیگران: Ben McKenzie, Jada Pinkett Smith, Donal Logue

Agent Carter - Season 1

ژانر: Action, Adventure, Fantasy, Crime
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 7.9
بازیگران: Hayley Atwell, James D Arcy, Chad Michael Murray

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Undateable - Season 1

Undateable (season 1) revolves around Danny Burton a 30-year-old funny bachelor. When most of his friends got married he decided to start a journey to find his another half.