دانلود زیرنویس The Walking Dead - Season 5 2014

دانلود زیرنویس سریال The Walking Dead - Season 5 با بازی Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال The Walking Dead - Season 5 در سال 2014 و به کارگردانی Frank Darabont ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies همراه بوده است.

فصل 5 The Walking Dead پس از اینکه تیم ریک در گوشه و کنار قرار گرفت ، به تهدید زندگی هر بازمانده باز می گردد. ریک برای زنده نگه داشتن خود و مردم چه کاری باید انجام دهد؟

ژانر: Drama, Mystery, Thriller
بازیگران: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies
کارگردان: Frank Darabont
دانلود زیرنویس The Walking Dead - Season 5
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال The Walking Dead - Season 5 2014

زیرنویس فارسی سریال The Walking Dead - Season 5 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Drama, Mystery, Thriller علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Drama, Mystery, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 8.2 است.

Frank Darabont سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال The Walking Dead - Season 5 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Lilyhammer - Season 3

ژانر: Comedy, Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 7.9
بازیگران: Steven Van Zandt, Steinar Sagen, Trond Fausa

American Dad! - Season 9

ژانر: Animation, Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2013
IMDB : 7.4
بازیگران: Seth MacFarlane, Wendy Schaal, Dee Bradley Baker

Run the Burbs - Season 1

ژانر: Comedy
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2022
IMDB : 5.5
بازیگران: Andrew Phung, Rakhee Morzaria, Zoriah Wong

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Walking Dead - Season 5

Season 5 of The Walking Dead keeps coming back to threaten lives of each survivor after Rick’s team was cornered. What will Rick have to do to keep himself and people alive?