دانلود زیرنویس The Walking Dead - Season 2 2013

دانلود زیرنویس سریال The Walking Dead - Season 2 با بازی Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال The Walking Dead - Season 2 در سال 2013 و به کارگردانی Frank Darabont ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies همراه بوده است.

گروه بازماندگان باید در این فاجعه پناه بیاورند و ریک گریمز هنوز سفر به فورت بنینگ را هدایت می کند. اما سرنوشت شوخی بی رحمانه را با زندگی آنها خاتمه نمی دهد. برای یافتن راه خود ، اعضای گروه باید بین انتخاب سخت بایستند: دیدن بستگان آنها به زامبی هایی تبدیل شده اند که راه می روند و دوباره زندگی خود را تهدید می کنند ...

ژانر: Drama, Thriller
بازیگران: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies
کارگردان: Frank Darabont
دانلود زیرنویس The Walking Dead - Season 2
سال تولید: 2013
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال The Walking Dead - Season 2 2013

زیرنویس فارسی سریال The Walking Dead - Season 2 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Drama, Thriller علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Drama, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 8.2 است.

Frank Darabont سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2013 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال The Walking Dead - Season 2 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Toast of Tinseltown - Season 1

ژانر: Comedy
کشور سازنده: United Kingdom, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.5
بازیگران: Matt Berry, Doon Mackichan, Fred Armisen

The Simpsons - Season 25

ژانر: Animation, Comedy, Family
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2013
IMDB : 8.7
بازیگران: Dan Castellaneta, Nancy Cartwright, Julie Kavner

Family Guy - Season 4

ژانر: Comedy, Animation
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2005
IMDB : 8.2
بازیگران: Seth MacFarlane, Seth Green, Alex Borstein

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Walking Dead - Season 2

Group of survivors have to find refuge in the disaster and Rick Grimes still leads the journey to fort Benning. But fate does not terminate cruel joke with their lives. To find their way out, the members of the group have to stand between the harsh choice: seeing their relatives turned into zombies that walk and come back threatening their own lives ...