دانلود زیرنویس The Vampire Diaries - Season 6 2014

دانلود زیرنویس سریال The Vampire Diaries - Season 6 با بازی Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال The Vampire Diaries - Season 6 در سال 2014 و به کارگردانی Julie Plec, Kevin Williamson ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder همراه بوده است.

فیلم خاطرات خون آشام 6 با شخصیت های جدید نمایش داده می شود: نادیا ، جسی ، تسا ، مگان ، ... و ظاهر دو نفری که راز دیمون را می شناسند ، صفحه جدیدی را برای دو پسر خون آشام و النا تبدیل می کند.

ژانر: Drama, Fantasy, Mystery, Thriller
بازیگران: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder
کارگردان: Julie Plec, Kevin Williamson
دانلود زیرنویس The Vampire Diaries - Season 6
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال The Vampire Diaries - Season 6 2014

زیرنویس فارسی سریال The Vampire Diaries - Season 6 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Drama, Fantasy, Mystery, Thriller علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Drama, Fantasy, Mystery, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.7 است.

Julie Plec, Kevin Williamson سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال The Vampire Diaries - Season 6 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Married With Children - Season 5

ژانر: Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1990
IMDB : 5.1
بازیگران: Ed O'Neill, Christina Applegate, Katey Sagal

آنها بخش بهتری از تعطیلات را در ترافیک می گذرانند ، با یکدیگر بحث می کنند و با رانندگان همسایه دعوا می کنند.

Young And Hungry - Season 1

ژانر: Comedy, Family, Sitcom
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 7.3
بازیگران: Emily Osment, Jonathan Sadowski, Aimee Carrero

محتوای فصل 1 جوان و گرسنه در مورد جاش می گوید ، یک کارآفرین جوان تصمیم گرفت یک وبلاگ نویس را استخدام کند که متخصص غذا ، گابی است تا رئیس خودش باشد. با وجود همه چیز ، برای اینکه بتوانیم این کار جدید را درک کنیم ، گابی تمام مهارت های خود را به جاش و دستیار الیوت نشان داده است. این فیلم بر اساس زندگی واقعی یک وبلاگ نویس غذایی سانفرانسیسکو - گابی مسکوویتز.

Star Wars: The Clone Wars - Season 1

ژانر: Action, Adventure, Animation
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2008
IMDB : 8.4
بازیگران: Tom Kane, Dee Bradley Baker, Matt Lanter

فصل 1 تلاش های جمهوری و جدایی طلبان را برای به دست آوردن بیعت بسیاری از سیارات و قمرها به تصویر کشید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Vampire Diaries - Season 6

Vampire Diary Movie 6 continues opening up new surprises with the new characters show up: Nadia, Jesse, Tessa, Megan, ... And the appearance of two people who know Damon’s secret will turn a new page for two male vampire guys and Elena.