دانلود زیرنویس The Flash - Season 1 2014

دانلود زیرنویس سریال The Flash - Season 1 با بازی Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال The Flash - Season 1 در سال 2014 و به کارگردانی Blake Neely ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker همراه بوده است.

نه ماه پس از برخورد با رعد و برق ، باری آلن بیدار می شود و او می فهمد که او توانایی خاصی دارد: بدن را سرعت بخشید و خیلی سریع حرکت کنید. از آنجا ، اسطوره فلاش قهرمان آغاز شده است.

ژانر: Action, Drama, Sci-Fi, Mystery
بازیگران: Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker
کارگردان: Blake Neely
دانلود زیرنویس The Flash - Season 1
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال The Flash - Season 1 2014

زیرنویس فارسی سریال The Flash - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Action, Drama, Sci-Fi, Mystery علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Action, Drama, Sci-Fi, Mystery است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.6 است.

Blake Neely سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Grant Gustin, Candice Patton, Danielle Panabaker در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال The Flash - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Orange Is The New Black - Season 2

ژانر: Drama, Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2015
IMDB : 8.1
بازیگران: Taylor Schilling, Danielle Brooks, Taryn Manning

Married With Children - Season 10

ژانر: Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1995
IMDB : 5.1
بازیگران: Ed O'Neill, Christina Applegate, Katey Sagal

Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1

ژانر: Action, Adventure, Animation, Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2013
IMDB : 7.8
بازیگران: Sean Astin, Greg Cipes, Rob Paulsen

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Flash - Season 1

Nine months after being hit by lightning, Barry Allen awakens and he discovers that he has a special ability: speed up the body and move super fast. Since there, the myth of the hero Flash has started.