دانلود زیرنویس Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1 2013

دانلود زیرنویس سریال Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1 با بازی Sean Astin, Greg Cipes, Rob Paulsen از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1 در سال 2013 و به کارگردانی Kevin Eastman, Peter Laird ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Sean Astin, Greg Cipes, Rob Paulsen همراه بوده است.

ژانر: Action, Adventure, Animation, Comedy
بازیگران: Sean Astin, Greg Cipes, Rob Paulsen
کارگردان: Kevin Eastman, Peter Laird
دانلود زیرنویس Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1
سال تولید: 2013
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1 2013

زیرنویس فارسی سریال Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Action, Adventure, Animation, Comedy علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Action, Adventure, Animation, Comedy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.8 است.

Kevin Eastman, Peter Laird سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Sean Astin, Greg Cipes, Rob Paulsen در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2013 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Constantine - Season 1

ژانر: Adventure, Fantasy, Crime, Mystery
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 7
بازیگران: Matt Ryan, Harold Perrineau, Charles Halford

در کنستانتین - فصل 1 ، یک مرد با ایمان خود دست و پنجه نرم می کند ، و با تمایل به رفتن به بهشت پس از مرگ ، از گناهان گذشته غافلگیر می شود اما به طور تصادفی در نقش میانی محافظت از بشریت در برابر نیروهای تجمع تاریکی گیر کرده است.

Fargo - Season 1

ژانر: Adventure, Drama, Crime, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 8.9
بازیگران: Billy Bob Thornton, Martin Freeman, Allison Tolman

FARGO - فصل 1 در مورد مردی است که از شهر بزرگ به یک شهر کوچک در مینسوتا سرگردان است ، این مرد مرموز با کنترل زندگی و اقتصاد شهر با استعداد خود با خشونت شروع به توسعه قدرت های خود کرد. اولین هدف او بیمه گر - لستر نیگارد است. درگیری بین این مرد عجیب و بازپرس پلیس آغاز می شود.

Son of a Critch - Season 1

ژانر: Comedy
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2022
IMDB : 7.2
بازیگران: Mark Critch, Benjamin Evan Ainsworth, Claire Rankin

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Teenage Mutant Ninja Turtles (2012) - Season 1

Teenage Mutant Ninja Turtles - Season 1 is back in the brand new animated series on Nickelodeon. With the come back to celebrate the 15th birthday, Leonardo, Michelangelo, Raphael and Donatello find that the life outside the underground system is unlike what they thought. Now the turtles have to stand together to fight the new enemies desire to capturing New York.