دانلود زیرنویس Shameless - Season 3 2014

دانلود زیرنویس سریال Shameless - Season 3 با بازی Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Shameless - Season 3 در سال 2014 و به کارگردانی Paul Abbott, John Wells ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky همراه بوده است.

فصل 3 با وقایع بسیار بزرگی از گالاگر همراه است: رابطه فیونا و جیمی با چالش های بزرگی روبرو است ، فرانک می خواهد بچه ها را از فیونا بازگرداند که باعث مبارزه او می شود ، یان متوجه می شود که او هنوز عاشق میکی است ، و همسایه های زوج Kev و همسایگان v سعی می کند کودک را با روش های عجیب و غریب ...

ژانر: Drama, Comedy, Family, Sitcom
بازیگران: Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky
کارگردان: Paul Abbott, John Wells
دانلود زیرنویس Shameless - Season 3
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Shameless - Season 3 2014

زیرنویس فارسی سریال Shameless - Season 3 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Drama, Comedy, Family, Sitcom علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Drama, Comedy, Family, Sitcom است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 8.6 است.

Paul Abbott, John Wells سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Shameless - Season 3 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Baymax! - Season 1

ژانر: Animation, Action, Adventure
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.2
بازیگران: Maya Rudolph, Scott Adsit

Manhattan Love Story - Season 1

ژانر: Romance, Drama, Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 7
بازیگران: Analeigh Tipton, Jake McDorman, Nicolas Wright

Prison Break - Season 2

ژانر: Adventure, Drama, Crime
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2006
IMDB : 8.3
بازیگران: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Shameless - Season 3

Season 3 comes with quite big events of the Gallagher: The relationship between Fiona and Jimmy faces big challenges, Frank wants to take back the kids from Fiona which makes her struggle, Ian realizes he’s still in love with Mickey, and the neighbors couple Kev and V tries to have baby by weird methods…