دانلود زیرنویس Shameless - Season 2 2013

دانلود زیرنویس سریال Shameless - Season 2 با بازی Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Shameless - Season 2 در سال 2013 و به کارگردانی Paul Abbott, John Wells ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky همراه بوده است.

فیلم‌های هنوز تاثیرگذار، هنوز هم شوخی‌های سرگرم‌کننده از خانواده‌ای که با استفاده از هر پنی به دست آمده با زندگی دست و پنجه نرم می‌کنند. هنوز هم آدم های یک سال پیش ... همه برمی گردند و داستان قبلی خود را در فیلم ادامه می دهند که تابستان به گالاگر می رسد!

ژانر: Drama, Comedy, Family, Sitcom
بازیگران: Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky
کارگردان: Paul Abbott, John Wells
دانلود زیرنویس Shameless - Season 2
سال تولید: 2013
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Shameless - Season 2 2013

زیرنویس فارسی سریال Shameless - Season 2 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Drama, Comedy, Family, Sitcom علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Drama, Comedy, Family, Sitcom است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 8.6 است.

Paul Abbott, John Wells سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2013 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Shameless - Season 2 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Archive 81 - Season 1

ژانر: Drama, Horror, Mystery
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.3
بازیگران: Mamoudou Athie, Dina Shihabi, Evan Jonigkeit

After Life - Season 3

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 8.4
بازیگران: Ricky Gervais, Tom Basden, Tony Way

Secrets of Sulphur Springs - Season 2

ژانر: Adventure, Drama, Family
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.6
بازیگران: Landon Gordon, Preston Oliver, Kyliegh Curran

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Shameless - Season 2

Still touching footage, still amusing antics of a family struggling with life by taking advantage of every penny earned. Still the people from a year ago ...they all come back and continue their previous story in the film when summer is coming to the Gallagher!