دانلود زیرنویس Prison Break - Season 2 2006

دانلود زیرنویس سریال Prison Break - Season 2 با بازی Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Prison Break - Season 2 در سال 2006 و به کارگردانی Paul Abbott, John Wells ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco همراه بوده است.

فصل دوم هشت ساعت پس از فرار آغاز می شود و عمدتاً روی مردی که از زندان فرار می کند ، تمرکز دارد. زندانیان در سراسر کشور جدا ، فرار و پنهان می شوند ، در حالی که مقامات از نزدیک عقب مانده اند ، آنها را برای اهداف مختلف تعقیب می کنند. برد بلیک - سرپرست زندان اخراج شد و به شکار پاداش های عظیم پیوست. برخی از کسانی که برای پیدا کردن یک جبهه بزرگ فرار کردند توسط یک زندانی دیگر پنهان شدند.

ژانر: Adventure, Drama, Crime
بازیگران: Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco
کارگردان: Paul Abbott, John Wells
دانلود زیرنویس Prison Break - Season 2
سال تولید: 2006
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Prison Break - Season 2 2006

زیرنویس فارسی سریال Prison Break - Season 2 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Adventure, Drama, Crime علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Adventure, Drama, Crime است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 8.3 است.

Paul Abbott, John Wells سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Dominic Purcell, Wentworth Miller, Amaury Nolasco در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2006 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Prison Break - Season 2 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Constantine - Season 1

ژانر: Adventure, Fantasy, Crime, Mystery
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 7
بازیگران: Matt Ryan, Harold Perrineau, Charles Halford

در کنستانتین - فصل 1 ، یک مرد با ایمان خود دست و پنجه نرم می کند ، و با تمایل به رفتن به بهشت پس از مرگ ، از گناهان گذشته غافلگیر می شود اما به طور تصادفی در نقش میانی محافظت از بشریت در برابر نیروهای تجمع تاریکی گیر کرده است.

Hannah Montana - Season 3

ژانر: Comedy, Family, Sitcom
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2009
IMDB : 0
بازیگران: Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles

مایلی برای رانندگی درآمد کسب می کند و در حالی که هانا به ظاهر جدیدی رسیده است ، حساب بانکی خود را می گیرد.

The Walking Dead - Season 1

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2010
IMDB : 8.2
بازیگران: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies

ریک گریمز ، افسر پلیس در بیمارستان از خواب بیدار شد و به دلیل بیماری همه گیر زامبی از شهر ویران شده متحیر شد. در میان اجساد بی جان در سراسر شهر ، ریک با امید به یافتن همسر و فرزندان خود راهی به حومه شهر پیدا می کند. در راه یافتن آنها ، ریک در همه جا مرگ را می بیند. کسانی که زنده مانده اند فقط می توانند با همکار سابق خود یا درگذشت ، بی رحمانه زندگی کنند. ریک گروهی از مردم را که از فاجعه فرار می کنند جمع می کند و گروه را به سمت یافتن مکانی امن سوق می دهد ...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Prison Break - Season 2

The second season begins eight hours after the escape, focusing mainly on the man escaping from the prison. Prisoners separate, flee and hide throughout the country, while the authorities are following closely behind, chase them for different purposes. Brad Bellick - the warden of the jail was sacked and joined the hunt for colossal bonuses. Some of those who escaped uniting to find a big buck was hidden by another prisoner.