دانلود زیرنویس Once Upon A Time - Season 1 2012

دانلود زیرنویس سریال Once Upon A Time - Season 1 با بازی Ginnifer Goodwin, Jennifer Morrison, Lana Parrilla از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Once Upon A Time - Season 1 در سال 2012 و به کارگردانی Adam Horowitz, Edward Kitsis ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Ginnifer Goodwin, Jennifer Morrison, Lana Parrilla همراه بوده است.

در روز عروسی برفی سفید و شاهزاده ، شیطان ملکه در یک نفرین تاریک شرکت کرد و حمل کرد. پس از بارداری ، سفید برفی بسیار نگران است و با Rumplestiltskin - یک پیامبر - ملاقات می کند. وی گفت که این فاجعه به خانواده اش حمله می کند ، اما دختر متولد نشده او اما وقتی 28 سال دارد برای شکستن نفرین برمی گردد ...

ژانر: Drama, Fantasy, Mythological, Mystery
بازیگران: Ginnifer Goodwin, Jennifer Morrison, Lana Parrilla
کارگردان: Adam Horowitz, Edward Kitsis
دانلود زیرنویس Once Upon A Time - Season 1
سال تولید: 2012
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Once Upon A Time - Season 1 2012

زیرنویس فارسی سریال Once Upon A Time - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Drama, Fantasy, Mythological, Mystery علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Drama, Fantasy, Mythological, Mystery است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.7 است.

Adam Horowitz, Edward Kitsis سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Ginnifer Goodwin, Jennifer Morrison, Lana Parrilla در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2012 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Once Upon A Time - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Originals - Season 2

ژانر: Drama, Fantasy, Horror, Mystery
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2015
IMDB : 8.3
بازیگران: Joseph Morgan, Daniel Gillies, Claire Holt

The Terminal List - Season 1

ژانر: Action, Drama, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.9
بازیگران: Chris Pratt, Constance Wu, Taylor Kitsch

فرمانده نیروی دریایی، جیمز ریس، در حالی که نیروهای مرموز پشت قتل کل جوخهاش را بررسی میکند، به انتقامجویی روی میآورد. ریس فارغ از ساختار فرماندهی ارتش، درس هایی را که از نزدیک به دو دهه جنگ آموخته است، برای تعقیب افراد مسئول به کار می گیرد.

The Undeclared War - Season 1

ژانر: Crime, Drama, Thriller
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 6.9
بازیگران: Simon Pegg, Maisie Richardson-Sellers, Adrian Lester

در دنیای پس از همهگیری سال 2024، در جریان انتخابات عمومی آتی بریتانیا که شامل اولین نخستوزیر محافظهکار سیاهپوست بریتانیا میشود، یک تیم پیشرو از تحلیلگران در قلب آژانس جاسوسی به سبک NSA بریتانیا، GCHQ، تلاش میکنند تا از یک حمله سایبری به این کشور جلوگیری کنند. نظام انتخاباتی کشور

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Once Upon A Time - Season 1

On the wedding day of Snow White and Prince, Devil Queen attended and carried a dark curse. After pregnancy, Snow White is extremely worried and meet Rumplestiltskin - a prophet. He said that disaster is going to strike to her family, but her unborn daughter Emma will be back when she is 28 years old to break the curse…