دانلود زیرنویس Modern Family - Season 6 2014

دانلود زیرنویس سریال Modern Family - Season 6 با بازی Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Modern Family - Season 6 در سال 2014 و به کارگردانی Steven Levitan, Christopher Lloyd ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen همراه بوده است.

فصل 6 همچنان در مورد 3 خانواده که به هم پیوند خورده اند ، صحبت می کند. این فیلم حول زندگی ، تضادها و درگیری های عادی در هر خانواده و در بین 3 خانواده در دیدگاه ملایم و خنده دار می چرخد اما هنوز هم عمیق و ظریف است.

ژانر: Romance, Drama, Comedy, Sitcom
بازیگران: Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen
کارگردان: Steven Levitan, Christopher Lloyd
دانلود زیرنویس Modern Family - Season 6
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Modern Family - Season 6 2014

زیرنویس فارسی سریال Modern Family - Season 6 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Romance, Drama, Comedy, Sitcom علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Romance, Drama, Comedy, Sitcom است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 8.5 است.

Steven Levitan, Christopher Lloyd سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Modern Family - Season 6 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Good Sam - Season 1

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6
بازیگران: Sophia Bush, Jason Isaacs, Skye P. Marshall

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

Toast of Tinseltown - Season 1

ژانر: Comedy
کشور سازنده: United Kingdom, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.5
بازیگران: Matt Berry, Doon Mackichan, Fred Armisen

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

The Walking Dead - Season 2

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2013
IMDB : 8.2
بازیگران: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies

گروه بازماندگان باید در این فاجعه پناه بیاورند و ریک گریمز هنوز سفر به فورت بنینگ را هدایت می کند. اما سرنوشت شوخی بی رحمانه را با زندگی آنها خاتمه نمی دهد. برای یافتن راه خود ، اعضای گروه باید بین انتخاب سخت بایستند: دیدن بستگان آنها به زامبی هایی تبدیل شده اند که راه می روند و دوباره زندگی خود را تهدید می کنند ...

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Modern Family - Season 6

Season 6 continues talking about 3 families which have been linked together. The film revolves around the life, the contradictions and normal conflicts in every family and among the members of 3 families in gentle and funny view but it’s still profound and subtle.