دانلود زیرنویس Marco Polo - Season 1 2015

دانلود زیرنویس سریال Marco Polo - Season 1 با بازی Lorenzo Richelmy, Benedict Wong, Joan Chen از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Marco Polo - Season 1 در سال 2015 و به کارگردانی John Fusco ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Lorenzo Richelmy, Benedict Wong, Joan Chen همراه بوده است.

در دنیایی پر از حرص و آز ، خیانت ، فتنه جنسی و رقابت ، مارکو پولو یک داستان حقیقت است که بر اساس ماجراهای مشهور کاشف کلولای خان در قرن سیزدهم ، چین است. مارکو جوانی است که عاشق خود کوکاچین به سرزمین مغولستان است که به دلیل ارتش و مردم آن مشهور است.

ژانر: Adventure, Drama, History, Mystery, War
بازیگران: Lorenzo Richelmy, Benedict Wong, Joan Chen
کارگردان: John Fusco
دانلود زیرنویس Marco Polo - Season 1
سال تولید: 2015
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Marco Polo - Season 1 2015

زیرنویس فارسی سریال Marco Polo - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Adventure, Drama, History, Mystery, War علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Adventure, Drama, History, Mystery, War است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 8 است.

John Fusco سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Lorenzo Richelmy, Benedict Wong, Joan Chen در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2015 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Marco Polo - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Greys Anatomy - Season 11

ژانر: Drama, Comedy, Psychological
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 7.6
بازیگران: Ellen Pompeo, Justin Chambers, Chandra Wilson

Oggy and the Cockroaches - Season 4

ژانر: Comedy, Family, Animation
کشور سازنده: France
سال تولید: 2012
IMDB : 6.5
بازیگران: Hugues Le Bars, Michel Elias

2 Broke Girls - Season 1

ژانر: Comedy, Family, Sitcom
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2013
IMDB : 6.6
بازیگران: Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Marco Polo - Season 1

In a world full of greed, betrayal, sexual intrigue and competition, Marco Polo is a truth story based on the adventures of the famous explorer Kublai Khan in the 13th century, China. Marco is a young man with his lover Kokachin venture into Mongolian land which is famous for its military and people.