دانلود زیرنویس How I Met Your Mother - Season 5 2009

دانلود زیرنویس سریال How I Met Your Mother - Season 5 با بازی Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال How I Met Your Mother - Season 5 در سال 2009 و به کارگردانی Carter Bays, Craig Thomas ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders همراه بوده است.

تد یک مدرس دانشگاه می شود و با شاگردش سیندی ماجراجویی عاشقانه جدیدی را آغاز می کند. پس از مدتی مبهم، بارنی و رابین سرانجام هر دو بر روی یک رابطه عاشقانه کوتاه کار می کنند، اما این نمی تواند به آنها کمک کند یکدیگر را فراموش کنند. آیا لیلی و مارشال تصمیم می‌گیرند که بچه دار شوند%3f لطفاً چگونه با مادرت آشنا شدم (فصل 5) را تماشا کن تا جواب بدهی.

ژانر: Romance, Drama, Comedy, Sitcom
بازیگران: Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders
کارگردان: Carter Bays, Craig Thomas
دانلود زیرنویس How I Met Your Mother - Season 5
سال تولید: 2009
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال How I Met Your Mother - Season 5 2009

زیرنویس فارسی سریال How I Met Your Mother - Season 5 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Romance, Drama, Comedy, Sitcom علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Romance, Drama, Comedy, Sitcom است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 0 است.

Carter Bays, Craig Thomas سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2009 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال How I Met Your Mother - Season 5 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Euphoria - Season 2

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 8.3
بازیگران: Zendaya, Hunter Schafer, Sydney Sweeney

Transplant - Season 2

ژانر: Drama
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2022
IMDB : 7.9
بازیگران: Laurence Leboeuf, Kenny Wong, Sugith Varughese

Arrow - Season 1

ژانر: Action, Adventure, Drama, Fantasy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2013
IMDB : 7.5
بازیگران: Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

How I Met Your Mother - Season 5

Ted become a university lecturer and start a new love adventure with his student Cindy. After ambiguous time Barney and Robin eventually part, both work on the brief love affair but that cannot help them forget each other. Will Lily and Marshall decide to have children? Please watch How I Met Your Mother (season 5) to have the answer.