دانلود زیرنویس Gotham - Season 1 2014

دانلود زیرنویس سریال Gotham - Season 1 با بازی Ben McKenzie, Jada Pinkett Smith, Donal Logue از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Gotham - Season 1 در سال 2014 و به کارگردانی Bruno Heller ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Ben McKenzie, Jada Pinkett Smith, Donal Logue همراه بوده است.

گاتهام مجموعه ای از گذشته و پلیس گذشته بتمن جیم گوردون است ، که هر دو بعداً به عنوان دشمن جنایت معرفی می شوند. در طول تحقیقات ، گوردون فرصتی برای ملاقات با پسر وین داشت ، بروس وین بعداً به شوالیه تاریک تبدیل شد و او را در حرفه خود در برابر جرم همراهی کرد ...

ژانر: Action, Drama, Fantasy, Crime
بازیگران: Ben McKenzie, Jada Pinkett Smith, Donal Logue
کارگردان: Bruno Heller
دانلود زیرنویس Gotham - Season 1
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Gotham - Season 1 2014

زیرنویس فارسی سریال Gotham - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Action, Drama, Fantasy, Crime علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Action, Drama, Fantasy, Crime است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.8 است.

Bruno Heller سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Ben McKenzie, Jada Pinkett Smith, Donal Logue در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Gotham - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Crikey! It's the Irwins - Season 4

ژانر: Documentary
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 8.4
بازیگران: Terri Irwin, Bindi Irwin, Robert Clarence Irwin

تاریخچه در باغ وحش استرالیا زمانی ساخته می شود که رابرت و تیم تلاش می کنند تا بزرگترین تمساح را بگیرند و جابجا کنند. پرورش کوالا یک چرخش سخت برای Bindi و بیمارستان حیات وحش می گیرد. تری به فیل های سوماترا فضای بیشتری برای پرسه زدن می دهد.

Hart of Dixie - Season 3

ژانر: Romance, Comedy, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2013
IMDB : 7.7
بازیگران: Rachel Bilson, Jaime King, Cress Williams

چه اتفاقی می افتد؟

One Tree Hill - Season 2

ژانر: Drama, Sport
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2004
IMDB : 7.8
بازیگران: Chad Michael Murray, James Lafferty, Hilarie Burton

فصل 2 پس از این که لوکاس و کیت یاد می گیرند که دن دچار حمله قلبی شده است و هنوز در بیمارستان است ، تصمیم می گیرند که آنها بهتر است که آنها به Tree Hill بازگردند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Gotham - Season 1

Gotham is a series of Batman's past and police Jim Gordon, both of whom are later named as crime’s enemies. During the investigation, Gordon had a chance to meet Wayne's son, Bruce Wayne later becoming the Dark Knight and accompany him in his career against crime ...