دانلود زیرنویس Game Of Thrones - Season 2 2014

دانلود زیرنویس سریال Game Of Thrones - Season 2 با بازی Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Game Of Thrones - Season 2 در سال 2014 و به کارگردانی David Benioff, D B Weiss ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington همراه بوده است.

با این هفت پروفایل از جمله بازیگران اصلی قدرت در فصل 2 "Game of Thrones" آشنا شوید ، از جمله رنلی و استانیس باراتون ، راب استارک ، تئون گریوی و موارد دیگر. Game of Thrones - فصل 2 در سال 2014 با مشارکت بسیاری از بازیگران مانند آلفی آلن ، گتین آنتونی ، جان بردلی منتشر شد.

ژانر: Adventure, Drama, History, War
بازیگران: Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington
کارگردان: David Benioff, D B Weiss
دانلود زیرنویس Game Of Thrones - Season 2
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Game Of Thrones - Season 2 2014

زیرنویس فارسی سریال Game Of Thrones - Season 2 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Adventure, Drama, History, War علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Adventure, Drama, History, War است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 9.2 است.

David Benioff, D B Weiss سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Game Of Thrones - Season 2 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Umbrella Academy - Season 3

ژانر: Adventure, Comedy, Action
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.9
بازیگران: Elliot Page, David Castañeda, Tom Hopper

در آکادمی، چترها با تیم جدیدی از خواهر و برادر هارگریوز درگیر می شوند، زیرا یک نیروی مرموز شروع به ویران کردن شهر می کند.

The Vampire Diaries - Season 6

ژانر: Drama, Fantasy, Mystery, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 7.7
بازیگران: Nina Dobrev, Paul Wesley, Ian Somerhalder

فیلم خاطرات خون آشام 6 با شخصیت های جدید نمایش داده می شود: نادیا ، جسی ، تسا ، مگان ، ... و ظاهر دو نفری که راز دیمون را می شناسند ، صفحه جدیدی را برای دو پسر خون آشام و النا تبدیل می کند.

Shameless - Season 2

ژانر: Drama, Comedy, Family, Sitcom
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2013
IMDB : 8.6
بازیگران: Emmy Rossum, William H. Macy, Ethan Cutkosky

فیلم‌های هنوز تاثیرگذار، هنوز هم شوخی‌های سرگرم‌کننده از خانواده‌ای که با استفاده از هر پنی به دست آمده با زندگی دست و پنجه نرم می‌کنند. هنوز هم آدم های یک سال پیش ... همه برمی گردند و داستان قبلی خود را در فیلم ادامه می دهند که تابستان به گالاگر می رسد!

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Game Of Thrones - Season 2

Get to know the major power players in Season 2 of 'Game of Thrones' with these seven profiles, including Renly and Stannis Baratheon, Robb Stark, Theon Greyjoy and more. Game Of Thrones - Season 2 is released in 2014 with the participation of many actors such as Alfie Allen, Gethin Anthony, John Bradley.