دانلود زیرنویس Fargo - Season 1 2014

دانلود زیرنویس سریال Fargo - Season 1 با بازی Billy Bob Thornton, Martin Freeman, Allison Tolman از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Fargo - Season 1 در سال 2014 و به کارگردانی Coen brothers ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Billy Bob Thornton, Martin Freeman, Allison Tolman همراه بوده است.

FARGO - فصل 1 در مورد مردی است که از شهر بزرگ به یک شهر کوچک در مینسوتا سرگردان است ، این مرد مرموز با کنترل زندگی و اقتصاد شهر با استعداد خود با خشونت شروع به توسعه قدرت های خود کرد. اولین هدف او بیمه گر - لستر نیگارد است. درگیری بین این مرد عجیب و بازپرس پلیس آغاز می شود.

ژانر: Adventure, Drama, Crime, Thriller
بازیگران: Billy Bob Thornton, Martin Freeman, Allison Tolman
کارگردان: Coen brothers
دانلود زیرنویس Fargo - Season 1
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Fargo - Season 1 2014

زیرنویس فارسی سریال Fargo - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Adventure, Drama, Crime, Thriller علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Adventure, Drama, Crime, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 8.9 است.

Coen brothers سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Billy Bob Thornton, Martin Freeman, Allison Tolman در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Fargo - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Arrow - Season 1

ژانر: Action, Adventure, Drama, Fantasy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2013
IMDB : 7.5
بازیگران: Stephen Amell, Katie Cassidy, David Ramsey

Star Wars: The Clone Wars - Season 2

ژانر: Action, Adventure, Animation
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2009
IMDB : 8.4
بازیگران: Tom Kane, Dee Bradley Baker, Matt Lanter

Hulk And The Agents Of Smash - Season 1

ژانر: Adventure, Animation, Fantasy, Mystery, War
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 6
بازیگران: Fred Tatasciore, Clancy Brown, Seth Green

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Fargo - Season 1

Fargo - Season 1 is about a man wandering from the big city to a small town in Minnesota, this mysterious man began developing his powers by controlling life and economy of the town by his talent with violence. His first objective is the insurer - Lester Niggard. A fight between this strange man and the police investigator starts.