دانلود زیرنویس Empire - Season 1 2015

دانلود زیرنویس سریال Empire - Season 1 با بازی Lizzy Leigh, Jussie Smollett, Kaitlin Doubleday از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Empire - Season 1 در سال 2015 و به کارگردانی Lee Daniels, Danny Strong ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Lizzy Leigh, Jussie Smollett, Kaitlin Doubleday همراه بوده است.

این یک فیلم موسیقی در مورد موسیقی هیپ هاپ و Empire Enterprises - یک شرکت سرگرمی است. این داستان پیرامون خانواده ای را که امپراطوری را برپا کرده اند و همه آنها برای به دست آوردن کنترل شرکت تلاش می کنند ، روایت می کند.

ژانر: Drama, Musical, Family
بازیگران: Lizzy Leigh, Jussie Smollett, Kaitlin Doubleday
کارگردان: Lee Daniels, Danny Strong
دانلود زیرنویس Empire - Season 1
سال تولید: 2015
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Empire - Season 1 2015

زیرنویس فارسی سریال Empire - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Drama, Musical, Family علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Drama, Musical, Family است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.3 است.

Lee Daniels, Danny Strong سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Lizzy Leigh, Jussie Smollett, Kaitlin Doubleday در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2015 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Empire - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Bachelor - Season 26

ژانر: Drama, Game-Show, Reality-TV
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.2
بازیگران: Chris Harrison, Sean Lowe, Brad Womack

Orange Is The New Black - Season 2

ژانر: Drama, Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2015
IMDB : 8.1
بازیگران: Taylor Schilling, Danielle Brooks, Taryn Manning

The Terminal List - Season 1

ژانر: Action, Drama, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.9
بازیگران: Chris Pratt, Constance Wu, Taylor Kitsch

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Empire - Season 1

This is a musical film about Hip Hop music and Empire Enterprises – an entertainment company. It tells the story surrounding the family that set up Empire Enterprises and all of them have been struggled to gain control of the company.