دانلود زیرنویس Constantine - Season 1 2014

دانلود زیرنویس سریال Constantine - Season 1 با بازی Matt Ryan, Harold Perrineau, Charles Halford از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Constantine - Season 1 در سال 2014 و به کارگردانی Daniel Cerone, David S Goyer ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Matt Ryan, Harold Perrineau, Charles Halford همراه بوده است.

در کنستانتین - فصل 1 ، یک مرد با ایمان خود دست و پنجه نرم می کند ، و با تمایل به رفتن به بهشت پس از مرگ ، از گناهان گذشته غافلگیر می شود اما به طور تصادفی در نقش میانی محافظت از بشریت در برابر نیروهای تجمع تاریکی گیر کرده است.

ژانر: Adventure, Fantasy, Crime, Mystery
بازیگران: Matt Ryan, Harold Perrineau, Charles Halford
کارگردان: Daniel Cerone, David S Goyer
دانلود زیرنویس Constantine - Season 1
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Constantine - Season 1 2014

زیرنویس فارسی سریال Constantine - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Adventure, Fantasy, Crime, Mystery علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Adventure, Fantasy, Crime, Mystery است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7 است.

Daniel Cerone, David S Goyer سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Matt Ryan, Harold Perrineau, Charles Halford در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Constantine - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

9-1-1: Lone Star - Season 3

ژانر: Action, Drama, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.2
بازیگران: Rob Lowe, Ronen Rubinstein, Sierra Aylina McClain

یک جبهه سرد غیرمنتظره در قطب شمال، طوفان یخی را به آستین و انواع شرایط اضطراری مرتبط با آب و هوا می آورد. در همین حال، اوون با عواقب بسته شدن 126 سروکار دارد، زیرا تامی، T.K. و جیلیان در شغل جدیدی مستقر می شوند و جاد و گریس برای تولد اولین نوزاد خود آماده می شوند.

Marvels Daredevil - Season 1

ژانر: Drama, Sci-Fi, Mystery, Action
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2015
IMDB : 8.6
بازیگران: Charlie Cox, Elden Henson, Deborah Ann Woll

مت اکنون دانشگاه ساخته است که ابرقهرمانان را باید اغلب اوقات مدرسه خندق کند ، اما در نهایت با تعالی فارغ التحصیل می شود

The 100 - Season 2

ژانر: Adventure, Drama, Fantasy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 7.6
بازیگران: Eliza Taylor, Eli Goree, Thomas McDonell

قسمت 2 پس از تصادف کشتی ، کسانی که مسئولیت دارند و همچنین کل افرادی که در این ماهواره نهایی در آستانه مرگ ساکن هستند ، ادامه دارد. آنها مجبور به بازگشت به زمین هستند زیرا عدم وجود اکسیژن محفوظ است. آنها نمی توانند صبر کنند تا ماموریت آزمایش 100 نفر به پایان برسد. از این پس چه کسی رهبر خواهد بود که 100 زندانی که قبلاً از فرماندهی کشتی رنج می بردند ، اکنون تجربه بیشتری برای زنده ماندن روی زمین از آنها دارد؟

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Constantine - Season 1

In Constantine - Season 1, a man is struggling with his faith, haunted by the sins of the past with the desire to go to heaven after death but accidentally stuck in the middle role of protecting humanity from the gathering forces of darkness.