دانلود زیرنویس American Horror Story - Season 4 2014

دانلود زیرنویس سریال American Horror Story - Season 4 با بازی Evan Peters, Jessica Lange, Sarah Paulson از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال American Horror Story - Season 4 در سال 2014 و به کارگردانی Brad Falchuk, Ryan Murphy ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Evan Peters, Jessica Lange, Sarah Paulson همراه بوده است.

داستان ترسناک آمریکایی (فصل 4) در مشتری ، فلوریدا ، 1952 برگزار می شود. این فصل به یکی از معدود سیرک های باقیمانده در آن لحظه متمرکز است و اعضای سیرک می توانند برای نگه داشتن خانه خود هر کاری انجام دهند. این فیلم عمدتاً مربوط به درگیری بین نیروهای عرفانی است ...

ژانر: Drama, Fantasy, Horror, Mystery
بازیگران: Evan Peters, Jessica Lange, Sarah Paulson
کارگردان: Brad Falchuk, Ryan Murphy
دانلود زیرنویس American Horror Story - Season 4
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال American Horror Story - Season 4 2014

زیرنویس فارسی سریال American Horror Story - Season 4 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Drama, Fantasy, Horror, Mystery علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Drama, Fantasy, Horror, Mystery است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 8 است.

Brad Falchuk, Ryan Murphy سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Evan Peters, Jessica Lange, Sarah Paulson در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال American Horror Story - Season 4 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Secrets And Lies - Season 1

ژانر: Adventure, Drama, Crime, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2015
IMDB : 8
بازیگران: Ryan Phillippe, Juliette Lewis, KaDee Strickland

Bates Motel - Season 1

ژانر: Drama, Family, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 8.2
بازیگران: Vera Farmiga, Freddie Highmore, Max Thieriot

Search Party - Season 5

ژانر: Comedy, Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.6
بازیگران: John Reynolds, Meredith Hagner, John Early

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

American Horror Story - Season 4

American Horror Story (Season 4) takes place in Jupiter, Florida,1952. This season focuses on one of the few remaining circuses at that moment and the circus’s members can do anything to keep their home. The movie is mainly about the conflict between the mystical forces…