دانلود زیرنویس Agent Carter - Season 1 2014

دانلود زیرنویس سریال Agent Carter - Season 1 با بازی Hayley Atwell, James D Arcy, Chad Michael Murray از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال Agent Carter - Season 1 در سال 2014 و به کارگردانی Christopher Markus, Stephen McFeely ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Hayley Atwell, James D Arcy, Chad Michael Murray همراه بوده است.

نماینده کارتر ، در دهه 1940 به شخصیت Peggy Carter ، عاشق استیو راجرز (کاپیتان آمریکا) می چرخد. این فیلم پس از آنکه کاپیتان آمریکا با موفقیت توطئه فجیع هیدرا را از بین برد و به اقیانوس افتاد.

ژانر: Action, Adventure, Fantasy, Crime
بازیگران: Hayley Atwell, James D Arcy, Chad Michael Murray
کارگردان: Christopher Markus, Stephen McFeely
دانلود زیرنویس Agent Carter - Season 1
سال تولید: 2014
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال Agent Carter - Season 1 2014

زیرنویس فارسی سریال Agent Carter - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Action, Adventure, Fantasy, Crime علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Action, Adventure, Fantasy, Crime است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.9 است.

Christopher Markus, Stephen McFeely سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Hayley Atwell, James D Arcy, Chad Michael Murray در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2014 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال Agent Carter - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Person Of Interest - Season 4

ژانر: Action, Adventure, Drama, Fantasy, Mystery
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 8.5
بازیگران: Jim Caviezel, Taraji P. Henson, Kevin Chapman

The Originals - Season 1

ژانر: Drama, Fantasy, Horror, Mystery
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 8.3
بازیگران: Joseph Morgan, Daniel Gillies, Claire Holt

Star Wars: The Clone Wars - Season 1

ژانر: Action, Adventure, Animation
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2008
IMDB : 8.4
بازیگران: Tom Kane, Dee Bradley Baker, Matt Lanter

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Agent Carter - Season 1

Agent Carter, revolves around the character Peggy Carter, Steve Rogers’s lover (Captain America) in the 1940s. The movie was set in after Captain America successfully stamped out HYDRA’s heinous conspiracy and dropped into the ocean.