دانلود زیرنویس 12 Monkeys - Season 1 2015

دانلود زیرنویس سریال 12 Monkeys - Season 1 با بازی Aaron Stanford, Amanda Schull, Noah Bean از بست سابتایتل می توانید دریافت کنید.

سریال 12 Monkeys - Season 1 در سال 2015 و به کارگردانی Travis Fickett, Terry Matalas ساخته شد. این سریال جذاب با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Aaron Stanford, Amanda Schull, Noah Bean همراه بوده است.

12 میمون (2015): یک درام علمی تخیلی که توسط ایالات متحده تولید شده است در یک زمین آینده که در آن بشر به تدریج توسط یک ویروس همه گیر وحشتناک از بین می رود. بقیه دولت در جهان ، نخبه ترین دانشمندان را برای بازگشت به گذشته و به دنبال ریشه این بیماری برای جلوگیری از این ویروس قبل از گسترش تشکیل دادند. آنها یک راز تاریک را در پشت می دانند ...

ژانر: Adventure, Drama, Crime, Sci-Fi, Mystery
بازیگران: Aaron Stanford, Amanda Schull, Noah Bean
کارگردان: Travis Fickett, Terry Matalas
دانلود زیرنویس 12 Monkeys - Season 1
سال تولید: 2015
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی سریال 12 Monkeys - Season 1 2015

زیرنویس فارسی سریال 12 Monkeys - Season 1 در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این سریال خالی از لطف نیست و اگر به ژانر Adventure, Drama, Crime, Sci-Fi, Mystery علاقه دارید می توانید با دیدن آن سرگرم شوند.

این سریال زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر این سریال Adventure, Drama, Crime, Sci-Fi, Mystery است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 8 است.

Travis Fickett, Terry Matalas سعی داشتند سریال جذاب برای شما بینندگان ایجاد کنند و حضور Aaron Stanford, Amanda Schull, Noah Bean در این نمایش تلوزیونی به زیبایی این برنامه افزوده است.

ما به ارائه زیرنویس فارسی سریال و فیلم پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را که محصول کشور United States و در سال 2015 ساخته شده است، همراه زیرنویس فارسی و یا انگلیسی مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس فارسی و انگلیسی سریال 12 Monkeys - Season 1 در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Bates Motel - Season 2

ژانر: Drama, Family, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2014
IMDB : 8.2
بازیگران: Vera Farmiga, Freddie Highmore, Max Thieriot

RuPaul's Drag Race - Season 14

ژانر: Game-Show, Reality-TV
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 8.5
بازیگران: RuPaul, Michelle Visage, Santino Rice

The Walking Dead - Season 1

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2010
IMDB : 8.2
بازیگران: Andrew Lincoln, Jon Bernthal, Sarah Wayne Callies

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

12 Monkeys - Season 1

12 Monkeys (2015): a science fiction drama produced by the United States set in a future Earth where mankind gradually perish by a frightful epidemic virut. The rest of Government in the World convened the most elite scientists to try to return to the past and seek the root of this disease in order to prevent this virut before it spreads. They find out a dark secret behind…