دانلود زیرنویس Zero Contact 2022

دانلود زیرنویس فیلم Zero Contact با بازیگری Anthony Hopkins, Adrian Holmes, Lilly Krug در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Zero Contact در سال 2022 و به کارگردانی Rick Dugdale ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Anthony Hopkins, Adrian Holmes, Lilly Krug همراه بوده است.

این فیلم که در 17 کشور مختلف کاملاً تقریباً در طول همه گیر جهانی سال 2020 تولید شده است ، پنج شخصیت مستقر در سراسر جهان را دنبال می کند ، که فقط با فداکاری آنها به بنیانگذار فقید و تکن فینلی هارت مرتبط است. مجبور به همکاری با هم برای خاموش کردن مخفی ترین اختراع هارت ، دستگاهی که یا راه حل مشکلات بشر یا پایان زمین باشد.

ژانر: Thriller
بازیگران: Anthony Hopkins, Adrian Holmes, Lilly Krug
کارگردان: Rick Dugdale
دانلود زیرنویس Zero Contact
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Zero Contact 2022

زیرنویس فارسی فیلم Zero Contact در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 3 است.

Rick Dugdale سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Anthony Hopkins, Adrian Holmes, Lilly Krug خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Zero Contact به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

'Round Midnight

ژانر: Drama, Music
کشور سازنده: United States, France
سال تولید: 1986
IMDB : 7.4
بازیگران: Dexter Gordon, François Cluzet, Gabrielle Haker

Lovemobil

ژانر: Documentary, Drama
کشور سازنده: Germany
سال تولید: 2019
IMDB : 5.8
بازیگران: -

The Bubble

ژانر: Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.7
بازیگران: Harry Trevaldwyn, Samson Kayo, Danielle Vitalis

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Zero Contact

Produced in 17 different countries entirely virtually during the 2020 global pandemic, the film follows five characters based all over the world, connected only by their devotion to the late founder and tech titan Finley Hart. Forced to work together to shut down Hart’s most secret invention, a machine that is either the solution to mankind’s problems or the end of the earth.