دانلود زیرنویس Zero Avenue 2022

دانلود زیرنویس فیلم Zero Avenue با بازیگری Braeson Herold, Allison Siko, Bj Gruber در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Zero Avenue در سال 2022 و به کارگردانی - ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Braeson Herold, Allison Siko, Bj Gruber همراه بوده است.

یک نرد تنهایی در روز تولد خود یک Dominatrix را استخدام می کند ، و مجموعه ای از نقش های نقش را طراحی می کند که برای متقاعد کردن او مادرش است که او تناسخ است ... و او سزاوار انتقام است. صفر خیابان یک ماسه منحصر به فرد از کمدی پوچ و فریبنده مردمی است.

ژانر: Horror, Romance
بازیگران: Braeson Herold, Allison Siko, Bj Gruber
کارگردان: -
دانلود زیرنویس Zero Avenue
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Zero Avenue 2022

زیرنویس فارسی فیلم Zero Avenue در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror, Romance علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Horror, Romance است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 3.4 است.

- سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Braeson Herold, Allison Siko, Bj Gruber خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Zero Avenue به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Checkered Flag or Crash

ژانر: Adventure, Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1977
IMDB : 4.3
بازیگران: Joe Don Baker, Susan Sarandon, Larry Hagman

راننده اتومبیل مسابقه سخت شارژ "Walkaway" Madden (بیکر) ، با نام مستعار این که به دلیل سابقه پیاده روی از تصادفات اتومبیل ، فقط می خواهد برنده مسابقه بیگ مانیل 1000 در خارج از جاده شود. عکاس روزنامه نگار C.C. Wainwright (Sarandon) قصد دارد در آن مسابقه با او سوار شود. اما Walkaway فقط می خواهد از شر او خلاص شود. مروج سریع صحبت Bo Cochran (هاگمن) می خواهد مسابقه را با هر وسیله لازم به پایان برساند.

The Princess

ژانر: Action, Drama, Fantasy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.4
بازیگران: Joey King, Olga Kurylenko, Antoni Davidov

یک جوان زیبا و با اراده قوی از ازدواج با جامعه شناسی ظالمانه که به او خیانت می شود امتناع می ورزد و در یک برج دورافتاده قلعه پدرش ربوده و قفل می شود. شاهزاده خانم با توهین به خواستگاری خود ، قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد ، باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

Operation Mincemeat

ژانر: Drama, War
کشور سازنده: United Kingdom, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.6
بازیگران: Rufus Wright, Matthew Macfadyen, Ruby Bentall

در سال 1943 ، دو افسر اطلاعاتی بریتانیایی عملیات Mincemeat را انجام می دهند ، که در آن برنامه آنها برای رها کردن یک جسد با مقالات دروغین در سواحل اسپانیا ، جاسوسان نازی ها را به اعتقاد نیروهای متفقین فریب می دهد و قصد داشتند از طریق یونان به جای سیسیل حمله کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Zero Avenue

A lonely nerd hires a dominatrix on his birthday, setting up a series of role-plays designed to convince her she is his mother reincarnate… and she deserves revenge. ZERO AVENUE is a unique mashup of absurdist comedy and folk-horror.