دانلود زیرنویس You Won't Be Alone 2022

دانلود زیرنویس فیلم You Won't Be Alone با بازیگری Noomi Rapace, Carloto Cotta, Alice Englert در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی You Won't Be Alone در سال 2022 و به کارگردانی Goran Stolevski ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Noomi Rapace, Carloto Cotta, Alice Englert همراه بوده است.

در یک روستای کوهستانی ایزوله شده در قرن نوزدهم مقدونیه ، یک جادوگر وحشی جوان به طور تصادفی یک دهقان را می کشد. او شکل دهقانان را برای دیدن زندگی در پوستش فرض می کند ، و یک کنجکاوی عمیق را برای تجربه زندگی در بدن دیگران می گذارد.

ژانر: Drama, Horror
بازیگران: Noomi Rapace, Carloto Cotta, Alice Englert
کارگردان: Goran Stolevski
دانلود زیرنویس You Won't Be Alone
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United Kingdom, Serbia, Australia

زیرنویس فارسی فیلم You Won't Be Alone 2022

زیرنویس فارسی فیلم You Won't Be Alone در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama, Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United Kingdom, Serbia, Australia است. سبک و ژانر فیلم آن Drama, Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.3 است.

Goran Stolevski سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Noomi Rapace, Carloto Cotta, Alice Englert خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United Kingdom, Serbia, Australia که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس You Won't Be Alone به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Highwayman

ژانر: Adventure
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 7.3
بازیگران: Francesca Louise White, Mollie Hindle, Ciaron Davies

دیک تورپین ، سارق مشهور بزرگراه ، خود را در حومه انگلیسی در حال اجرا می داند که به طور اتفاقی ارل دختر مبهم پمبروک ، الیزابت را ربوده است. در حالی که نامزدش وینتروپه سعی در ردیابی آنها دارد ، الیزابت شروع به سقوط برای بزرگراه دلهره می کند و تورپین را ترک نمی کند تا در مبارزه با قلب الیزابت - و ثروت او مقابل وینتروپه روبرو شود.

The Passion of the Christ

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2004
IMDB : 7.2
بازیگران: Jim Caviezel, Maia Morgenstern, Christo Jivkov

تصویری گرافیکی از دوازده ساعت آخر زندگی عیسی ناصره.

You Are Not My Mother

ژانر: Drama, Horror
کشور سازنده: Ireland
سال تولید: 2022
IMDB : 5.8
بازیگران: Hazel Doupe, Paul Reid, Carolyn Bracken

در یک منطقه مسکونی در شمال دوبلین، مادر چار ناپدید می شود. هنگامی که او برمی گردد، چار مصمم است که حقیقت ناپدید شدن خود را کشف کند و اسرار تاریک خانواده اش را کشف کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

You Won't Be Alone

In an isolated mountain village in 19th century Macedonia, a young feral witch accidentally kills a peasant. She assumes the peasant's shape to see what life is like in her skin, igniting a deep seated curiosity to experience life inside the bodies of others.