دانلود زیرنویس Wyrmwood: Apocalypse 2022

دانلود زیرنویس فیلم Wyrmwood: Apocalypse با بازیگری Luke McKenzie, Shantae Barnes-Cowan, Jake Ryan در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Wyrmwood: Apocalypse در سال 2022 و به کارگردانی Kiah Roache-Turner ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Luke McKenzie, Shantae Barnes-Cowan, Jake Ryan همراه بوده است.

در یک بیابان استرالیا آلوده به زامبی ، سرباز رایس به امید یافتن یک درمان ، زندگی خود را به ردیابی و گرفتن بازماندگان برای جراح عمومی اختصاص داده است.

ژانر: Action, Horror
بازیگران: Luke McKenzie, Shantae Barnes-Cowan, Jake Ryan
کارگردان: Kiah Roache-Turner
دانلود زیرنویس Wyrmwood: Apocalypse
سال تولید: 2022
کشور سازنده: Australia

زیرنویس فارسی فیلم Wyrmwood: Apocalypse 2022

زیرنویس فارسی فیلم Wyrmwood: Apocalypse در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Australia است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.3 است.

Kiah Roache-Turner سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Luke McKenzie, Shantae Barnes-Cowan, Jake Ryan خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Australia که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Wyrmwood: Apocalypse به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Doula

ژانر: Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5
بازیگران: Troian Bellisario, Arron Shiver, Will Greenberg

Josee, the Tiger and the Fish

ژانر: Animation, Drama, Romance
کشور سازنده: Japan
سال تولید: 2020
IMDB : 7.6
بازیگران: Kaya Kiyohara, Taishi Nakagawa, Matsutera Chiemi

Burn

ژانر: Crime, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.7
بازیگران: Patrick Lazzara, Kristen Baranano, Dawn Barber

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Wyrmwood: Apocalypse

In a zombie-infested Australian wasteland, soldier Rhys has dedicated his life to tracking and capturing survivors for the Surgeon General in hopes of finding a cure.