دانلود زیرنویس Wyrm 2019

دانلود زیرنویس فیلم Wyrm با بازیگری Cece Abbey, Natalia Abelleyra, Ryan Alessi در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Wyrm در سال 2019 و به کارگردانی Christopher Winterbauer ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Cece Abbey, Natalia Abelleyra, Ryan Alessi همراه بوده است.

در یک جهان متناوب عجیب و غریب و در عین حال آنالوگ ، یک جوانان تنها ، دایناسور برای تکمیل یک نیاز مدرسه منحصر به فرد یا خطر نگه داشتن و تحمل یک عمر خجالت ، تلاش می کند.

ژانر: Comedy
بازیگران: Cece Abbey, Natalia Abelleyra, Ryan Alessi
کارگردان: Christopher Winterbauer
دانلود زیرنویس Wyrm
سال تولید: 2019
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Wyrm 2019

زیرنویس فارسی فیلم Wyrm در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.8 است.

Christopher Winterbauer سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Cece Abbey, Natalia Abelleyra, Ryan Alessi خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2019 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Wyrm به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Reprise

ژانر: Drama
کشور سازنده: Norway
سال تولید: 2006
IMDB : 7.3
بازیگران: Anders Danielsen Lie, Espen Klouman Høiner, Viktoria Winge

دو دوست رقابتی ، که به دلیل آرزوهای ادبی و جنجال های جوانی دامن زده اند ، تحمل عشق ، افسردگی و مشاغل در حال رشد را تحمل می کنند.

On the Count of Three

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2022
IMDB : 6.9
بازیگران: Jerrod Carmichael, Christopher Abbott, Tiffany Haddish

وال به جایی رسیده است که احساس می کند تنها راه خروج پایان دادن به امور است. اما او خود را کمی از شکست می داند - اثربخشی او فاقد است - بنابراین او می تواند از برخی از کمک ها استفاده کند. همانطور که شانس آن را خواهد داشت ، بهترین دوست وال ، کوین ، در حال بهبودی از اقدام به خودکشی ناکام است ، بنابراین او به نظر می رسد شریک کاملی برای اجرای این برنامه خودکشی مضاعف است. اما قبل از رفتن ، آنها مشاغل ناتمام برای شرکت در آنها دارند.

Spiritwalker

ژانر: Action, Fantasy
کشور سازنده: South Korea
سال تولید: 2021
IMDB : 6.2
بازیگران: Yoon Kyesang, Ji-Yeon Lim, Yong-woo Park

یک مرد حافظه خود را از دست می دهد و هر 12 ساعت یک بار در بدن جدید از خواب بیدار می شود ، هر بار که مجبور می شود کشف کند چه کسی دوباره است. این وضعیت از زمانی شروع می شود که او در وسط تصادف اتومبیل از خواب بیدار می شود ، در بدن کسی که او را نمی شناسد ، بدون هیچ گونه آگاهی از اینکه چه کسی است. او شروع به درک می کند که روح او به بدن دیگری گیر کرده و هر 12 ساعت یکبار حرکت می کند. او در جستجوی ناامید کننده خود برای یافتن خود ، با زنی روبرو می شود که ادعا می کند او را می شناسد. هرچه او به رمز و راز عمیق تر می شود ، او به یک سازمان مخفی می رسد که به نظر می رسد او را تعقیب می کند. قبل از اینکه خیلی دیر شود ، او باید راهی برای بازگشت به بدن خودش پیدا کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Wyrm

In a strangely futuristic yet analog alternate universe, a lonely, dinosaur-obsessed youth struggles to complete a unique school requirement or risk being held back and enduring a lifetime of embarrassment.