دانلود زیرنویس Woodland Grey 2021

دانلود زیرنویس فیلم Woodland Grey با بازیگری Jenny Raven, Ryan Blakely, Art Hindle در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Woodland Grey در سال 2021 و به کارگردانی Adam Reider ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Jenny Raven, Ryan Blakely, Art Hindle همراه بوده است.

هنگامی که مردی که به تنهایی در جنگل زندگی می کند ، زندگی یک زن جوان را نجات می دهد ، آنها مجبور به همزیستی می شوند. هرج و مرج هنگامی رخ می دهد که زن در جنگل های پشت خانه مرد کشف وحشتناکی انجام می دهد و چیزی را واقعاً آزار دهنده می کند.

ژانر: Horror, Mystery, Thriller
بازیگران: Jenny Raven, Ryan Blakely, Art Hindle
کارگردان: Adam Reider
دانلود زیرنویس Woodland Grey
سال تولید: 2021
کشور سازنده: Canada

زیرنویس فارسی فیلم Woodland Grey 2021

زیرنویس فارسی فیلم Woodland Grey در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror, Mystery, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Canada است. سبک و ژانر فیلم آن Horror, Mystery, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.3 است.

Adam Reider سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Jenny Raven, Ryan Blakely, Art Hindle خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Canada که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Woodland Grey به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Story of My Wife

ژانر: Drama, Romance
کشور سازنده: Hungary, Germany, France
سال تولید: 2021
IMDB : 6.1
بازیگران: Léa Seydoux, Gijs Naber, Louis Garrel

یک کاپیتان دریایی با یک دوست در یک کافه شرط بندی می کند که با اولین زنی که در آن راه می رود ازدواج می کند.

The Aviary

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.1
بازیگران: Malin Akerman, Lorenza Izzo, Chris Messina

یک سفر پیچیده از فرار ناامید دو زن برای فرار از چنگال های چراغ قوه ، یک فرقه موذی. با قول "آزادی" در پردیس بیابانی منزوی به نام Aviary ، Jillian و Blair به نیروهای خود می پیوندند تا به امید آزادی واقعی فرار کنند. با ترس و پارانویا مصرف می شود ، آنها نمی توانند این احساس را که رهبر فرقه ، ست ، مرد به همان اندازه اغوا کننده است که کنترل می کند ، تکان دهند. هرچه این زوج از فرقه فاصله بیشتری کسب کنند ، شیث بیشتر ذهن خود را کنترل می کند. جیلیان و بلر با کمبود لوازم و حواسشان ناکام هستند ، با یک سؤال وحشتناک روبرو می شوند: چگونه می توانید از دشمنی که درون سر شما زندگی می کند فرار کنید؟

Spiritwalker

ژانر: Action, Fantasy
کشور سازنده: South Korea
سال تولید: 2021
IMDB : 6.2
بازیگران: Yoon Kyesang, Ji-Yeon Lim, Yong-woo Park

یک مرد حافظه خود را از دست می دهد و هر 12 ساعت یک بار در بدن جدید از خواب بیدار می شود ، هر بار که مجبور می شود کشف کند چه کسی دوباره است. این وضعیت از زمانی شروع می شود که او در وسط تصادف اتومبیل از خواب بیدار می شود ، در بدن کسی که او را نمی شناسد ، بدون هیچ گونه آگاهی از اینکه چه کسی است. او شروع به درک می کند که روح او به بدن دیگری گیر کرده و هر 12 ساعت یکبار حرکت می کند. او در جستجوی ناامید کننده خود برای یافتن خود ، با زنی روبرو می شود که ادعا می کند او را می شناسد. هرچه او به رمز و راز عمیق تر می شود ، او به یک سازمان مخفی می رسد که به نظر می رسد او را تعقیب می کند. قبل از اینکه خیلی دیر شود ، او باید راهی برای بازگشت به بدن خودش پیدا کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Woodland Grey

When a man living alone in the woods saves the life of a young woman, they are forced to coexist. Chaos ensues when the woman makes a terrifying discovery in the woods behind the man's home and unleashes something truly haunting.