دانلود زیرنویس Wolf Hound 2022

دانلود زیرنویس فیلم Wolf Hound با بازیگری James Maslow, Trevor Donovan, John Turk در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Wolf Hound در سال 2022 و به کارگردانی Michael B. Chait ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون James Maslow, Trevor Donovan, John Turk همراه بوده است.

با الهام از واحد عملیات ویژه آلمان آلمانی KG 200 که هواپیماهای متفقین را به عنوان اسب های تروجان شلیک کرد ، تعمیر کرد و پرواز کرد ، "گرگ هوند" در سال 1944 فرانسه تحت اشغال آلمانی برگزار می شود و از سوء استفاده های جسورانه از خلبان جنگنده یهودی-آمریكایی پیروی می كند. دیوید هولدن. در پشت خطوط دشمن ، هولدن باید یک خدمه قلعه پرواز B-17 را نجات دهد ، از دشمن بی رحمانه ای که او را از هر نوبت بدرقه می کند ، فرار کند و نقشه ای را که می تواند نتیجه جنگ جهانی دوم را کاملاً تغییر دهد ، فویل کند.

ژانر: Action, Adventure, War
بازیگران: James Maslow, Trevor Donovan, John Turk
کارگردان: Michael B. Chait
دانلود زیرنویس Wolf Hound
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Wolf Hound 2022

زیرنویس فارسی فیلم Wolf Hound در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Adventure, War علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Adventure, War است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 3.8 است.

Michael B. Chait سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور James Maslow, Trevor Donovan, John Turk خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Wolf Hound به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Breath

ژانر: Drama, Thriller
کشور سازنده: Italy
سال تولید: 2021
IMDB : 6.7
بازیگران: James Cosmo, Rachel Daigh, Neb Chupin

The Outfit

ژانر: Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.1
بازیگران: Mark Rylance, Zoey Deutch, Dylan O'Brien

Josee, the Tiger and the Fish

ژانر: Animation, Drama, Romance
کشور سازنده: Japan
سال تولید: 2020
IMDB : 7.6
بازیگران: Kaya Kiyohara, Taishi Nakagawa, Matsutera Chiemi

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Wolf Hound

Inspired by the real-life German special operations unit KG 200 that shot down, repaired, and flew Allied aircraft as Trojan horses, 'Wolf Hound' takes place in 1944 German-occupied France and follows the daring exploits of Jewish-American fighter pilot Captain David Holden. Ambushed behind enemy lines, Holden must rescue a captured B-17 Flying Fortress crew, evade a ruthless enemy stalking him at every turn, and foil a plot that could completely alter the outcome of World War II.