دانلود زیرنویس Where Is Anne Frank 2021

دانلود زیرنویس فیلم Where Is Anne Frank با بازیگری Ruby Stokes, Emily Carey, Michael Maloney در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Where Is Anne Frank در سال 2021 و به کارگردانی Ari Folman ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Ruby Stokes, Emily Carey, Michael Maloney همراه بوده است.

این فیلم به دنبال سفر کیتی ، دوست خیالی است که آن فرانک به دفتر خاطرات خود اختصاص داده است. یک نوجوان آتشین ، زن سبک و جلف در آینده نزدیک در خانه آن فرانک در آمستردام از خواب بیدار می شود و برای یافتن آن ، که معتقد است هنوز زنده است ، در اروپا امروز سفر می کند. در حالی که دختر جوان از دنیای مدرن شوکه شده است ، اما او نیز میراث آن را پیدا می کند.

ژانر: Animation, Drama, Family
بازیگران: Ruby Stokes, Emily Carey, Michael Maloney
کارگردان: Ari Folman
دانلود زیرنویس Where Is Anne Frank
سال تولید: 2021
کشور سازنده: Belgium, Luxembourg, France

زیرنویس فارسی فیلم Where Is Anne Frank 2021

زیرنویس فارسی فیلم Where Is Anne Frank در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Animation, Drama, Family علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Belgium, Luxembourg, France است. سبک و ژانر فیلم آن Animation, Drama, Family است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.3 است.

Ari Folman سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Ruby Stokes, Emily Carey, Michael Maloney خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Belgium, Luxembourg, France که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Where Is Anne Frank به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Greatest Inheritance

ژانر: Comedy, Family
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.4
بازیگران: Mena Suvari, Jaleel White, Leticia Jimenez

Green Ghost and the Masters of the Stone

ژانر: Action, Adventure, Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.3
بازیگران: Danny Trejo, Sofia Pernas, Elpidia Carrillo

Adventures of a Private Eye

ژانر: Comedy, Crime
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 1977
IMDB : 4.2
بازیگران: Christopher Neil, Suzy Kendall, Harry H. Corbett

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Where Is Anne Frank

The film follows the journey of Kitty, the imaginary friend to whom Anne Frank dedicated her diary. A fiery teenager, Kitty wakes up in the near future in Anne Frank's house in Amsterdam and embarks on a journey to find Anne, who she believes is still alive, in today's Europe. While the young girl is shocked by the modern world, she also comes across Anne's legacy.