دانلود زیرنویس We're All Going to the World's Fair 2022

دانلود زیرنویس فیلم We're All Going to the World's Fair با بازیگری Anna Cobb, Holly Anne Frink, Michael J Rogers در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی We're All Going to the World's Fair در سال 2022 و به کارگردانی Jane Schoenbrun ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Anna Cobb, Holly Anne Frink, Michael J Rogers همراه بوده است.

واقعیت و فانتزی هنگامی که نوجوان کیسی ، به تنهایی در اتاق خواب اتاق زیر شیروانی خود ، خود را در یک بازی ترسناک نقش آفرینی به صورت آنلاین غوطه ور می کند ، شروع به تار شدن می کند.

ژانر: Drama, Horror
بازیگران: Anna Cobb, Holly Anne Frink, Michael J Rogers
کارگردان: Jane Schoenbrun
دانلود زیرنویس We're All Going to the World's Fair
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم We're All Going to the World's Fair 2022

زیرنویس فارسی فیلم We're All Going to the World's Fair در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama, Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama, Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.3 است.

Jane Schoenbrun سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Anna Cobb, Holly Anne Frink, Michael J Rogers خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس We're All Going to the World's Fair به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Chuck Steel: Night of the Trampires

ژانر: Animation, Action, Comedy
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2018
IMDB : 6.6
بازیگران: Mike Mort, Jennifer Saunders, Paul Whitehouse

8 Winds

ژانر: Comedy, Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.5
بازیگران: Robert Davi, Leona Paraminski, Joe Sabatino

Collision

ژانر: Crime, Drama, Thriller
کشور سازنده: South Africa
سال تولید: 2022
IMDB : 3.9
بازیگران: Langley Kirkwood, Tessa Jubber, Bonko Khoza

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

We're All Going to the World's Fair

Reality and fantasy begin to blur when teenager Casey, alone in her attic bedroom, immerses herself in a role-playing horror game online.