دانلود زیرنویس Vietnam, Texas 1990

دانلود زیرنویس فیلم Vietnam, Texas با بازیگری Robert Ginty, Haing S. Ngor, Kieu Chinh در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Vietnam, Texas در سال 1990 و به کارگردانی Robert Ginty ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Robert Ginty, Haing S. Ngor, Kieu Chinh همراه بوده است.

یک کشیش (رابرت گینتی) می آموزد که وی در طول سفر خود در ویتنام کودکی را به دنیا آورد و مادر و کودک در محله های کوچک سایگون به هیوستون ، تگزاس نقل مکان کرده اند. با جستجوی آنها ، او همچنین تعصبات گسترده ای را علیه مردم ویتنامی ، به ویژه در میان جامعه ماهیگیری که در آن تلاش می کنند پیدا کند. با پیش بینی اشتباهات ، کاهن تمایل دارد از فیستای بیشتر از ترغیب دوستانه و کشیشی استفاده کند.

ژانر: Action, Crime, Drama
بازیگران: Robert Ginty, Haing S. Ngor, Kieu Chinh
کارگردان: Robert Ginty
دانلود زیرنویس Vietnam, Texas
سال تولید: 1990
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Vietnam, Texas 1990

زیرنویس فارسی فیلم Vietnam, Texas در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Crime, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Crime, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.4 است.

Robert Ginty سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Robert Ginty, Haing S. Ngor, Kieu Chinh خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 1990 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Vietnam, Texas به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

A Perfect Pairing

ژانر: Comedy, Romance
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: Victoria Justice, Adam Demos, Emma Kate Lawrence

برای فرود یک مشتری اصلی ، یک شراب LA شراب به یک ایستگاه گوسفند استرالیایی سفر می کند ، جایی که او به عنوان یک دست مزرعه امضا می کند و با یک محلی ناهموار آن را شلیک می کند.

Tyson's Run

ژانر: Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6
بازیگران: Major Dodson, Amy Smart, Rory Cochrane

یک پسر غیرمجاز با اوتیسم در تلاش است تا به یک قهرمان ماراتن بعید تبدیل شود که هدف پدر غیرقابل تحقق خود را به دست آورد و یک فرصت دوم برای قرار دادن خانواده اش.

Pete Davidson Presents: The Best Friends

ژانر: Documentary, Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.7
بازیگران: Pete Davidson, Machine Gun Kelly, Big Wet

پیت دیویدسون در مورد شایعات ، سوار شدن به هواپیمای رایگان و سال بسیار عجیب او شوخی می کند ، زیرا او دوستان خود را برای یک شب کمدی و موسیقی استندآپ دعوت می کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Vietnam, Texas

A priest (Robert Ginty) learns that he fathered a child during his tour of duty in Vietnam and that the mother and child has relocated to Houston, Texas in the Little Saigon quarters. Searching for them, he also finds massive prejudice against the Vietnamese people, particularly among the fishing community in which they are trying to work. Setting out to right the wrongs, the priest tends to use more fisticuffs than friendly, priestly persuasion.