دانلود زیرنویس Tyson's Run 2022

دانلود زیرنویس فیلم Tyson's Run با بازیگری Major Dodson, Amy Smart, Rory Cochrane در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Tyson's Run در سال 2022 و به کارگردانی Kim Bass ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Major Dodson, Amy Smart, Rory Cochrane همراه بوده است.

یک پسر غیرمجاز با اوتیسم در تلاش است تا به یک قهرمان ماراتن بعید تبدیل شود که هدف پدر غیرقابل تحقق خود را به دست آورد و یک فرصت دوم برای قرار دادن خانواده اش.

ژانر: Drama
بازیگران: Major Dodson, Amy Smart, Rory Cochrane
کارگردان: Kim Bass
دانلود زیرنویس Tyson's Run
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Tyson's Run 2022

زیرنویس فارسی فیلم Tyson's Run در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6 است.

Kim Bass سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Major Dodson, Amy Smart, Rory Cochrane خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Tyson's Run به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Revealer

ژانر: Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.5
بازیگران: Caito Aase, Shaina Schrooten, Bishop Stevens

تنش ها هنگامی افزایش می یابد که یک استریپ و معترضین مذهبی در یک غرفه نمایش Peep به دام می افتند و باید برای زنده ماندن از آخرالزمان در شیکاگو در سال 1980 جمع شوند.

We Need to Talk

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: Emily Bett Rickards, Tray Chaney, James Maslow

یک گیمر مشهور خود جذب شده ، که هر روز با میلیون ها نفر از طرفداران صحبت می کند ، باید بفهمد چگونه قبل از از دست دادن آنها با مردم در زندگی خود صحبت کند.

Burn

ژانر: Crime, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.7
بازیگران: Patrick Lazzara, Kristen Baranano, Dawn Barber

مکس هیتمن مکس با شریک زندگی خود ، ست ، که مرد دست راست برای رئیس جنایت LA ، Pinero است ، ملاقات می کند. در این جلسه ، ست به مکس می گوید که وی برای کشتن برادر کوچکتر مکس ، وینس ، که با ارزش ترین مالکیت پینرو ، همسر جایزه زیبای خود لورل را کشته است ، قرارداد دارد. ست مکس دو روز می دهد تا برادر خود را پیدا کند و او را از شهر خارج کند قبل از اینکه او به دنبال آنها باشد. مکس با وینس در یک متل براق پنهان شد و سعی می کند آنچه را که بین وینس و لورل اتفاق افتاده است ، جمع کند. حالا با زندگی خود در معرض خطر و زمان تمام شدن ، مکس باید هر کاری که می تواند انجام دهد تا برادرش را نجات دهد بدون اینکه خودش سوزانده شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Tyson's Run

An unathletic boy with autism strives to become an unlikely marathon champion giving his unfulfilled father purpose and a second chance at putting his family first.