دانلود زیرنویس Turbo Cola 2021

دانلود زیرنویس فیلم Turbo Cola با بازیگری Brooke Maroon, James Andrew O'Connor, Jordyn Denning در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Turbo Cola در سال 2021 و به کارگردانی Luke Covert ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Brooke Maroon, James Andrew O'Connor, Jordyn Denning همراه بوده است.

با تمام دوستانش که در آخرین شب سال 1999 به یک مهمانی رفتند ، آستین در پمپ بنزین با کیفیت مارت تغییر می کند و مجبور می شود بشکه به معنای فارغ التحصیلی دبیرستان و مواجهه با آینده ای که در او گیر کرده است ، نگاه کند وسط زادگاه هیچ جا. او یک شب دارد تا رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کند ، قانونی یا نه ، و او آن را می گیرد.

ژانر: Comedy, Crime, Drama
بازیگران: Brooke Maroon, James Andrew O'Connor, Jordyn Denning
کارگردان: Luke Covert
دانلود زیرنویس Turbo Cola
سال تولید: 2021
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Turbo Cola 2021

زیرنویس فارسی فیلم Turbo Cola در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy, Crime, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy, Crime, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.7 است.

Luke Covert سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Brooke Maroon, James Andrew O'Connor, Jordyn Denning خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Turbo Cola به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Devil's Tail

ژانر: Horror
کشور سازنده: Argentina, New Zealand
سال تولید: 2021
IMDB : 3.5
بازیگران: Flor Antonucci, Magui Bravi, Elisabet Casanovas

یک پرستار جوان تغییر خود را در یک بیمارستان قدیمی شهر آغاز می کند. پس از یک ظاهر عجیب یکی از قدیمی ترین پرستار به او می گوید که یک بیمار ، آقای مور ، چند سال پیش وارد بیمارستان شد. بدن او پس از آتش سوزی کاملاً سوخته بود. آقای مور فوراً توسط پزشکان اداره می شد. اما هیچ کس نمی خواست به او کمک کند. درد و مواد مخدر او را دیوانه کرده بود ... یک شب یکی از پرستاران به اتاق او رفت اما تختخوابش خالی بود ... دیگر هیچ چیز از او شنیده نمی شد. یک زنگ داستان را قطع می کند. تماس از اتاق آقای مور است

Vietnam, Texas

ژانر: Action, Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 1990
IMDB : 4.4
بازیگران: Robert Ginty, Haing S. Ngor, Kieu Chinh

یک کشیش (رابرت گینتی) می آموزد که وی در طول سفر خود در ویتنام کودکی را به دنیا آورد و مادر و کودک در محله های کوچک سایگون به هیوستون ، تگزاس نقل مکان کرده اند. با جستجوی آنها ، او همچنین تعصبات گسترده ای را علیه مردم ویتنامی ، به ویژه در میان جامعه ماهیگیری که در آن تلاش می کنند پیدا کند. با پیش بینی اشتباهات ، کاهن تمایل دارد از فیستای بیشتر از ترغیب دوستانه و کشیشی استفاده کند.

Downton Abbey: A New Era

ژانر: Drama, Romance
کشور سازنده: United Kingdom, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.5
بازیگران: Michelle Dockery, Tuppence Middleton, Maggie Smith

ساکنان داونتون ابی به یک ماجراجویی جدید می روند که آنها را به یک ویلا اسپانیایی می برد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Turbo Cola

With all of his friends headed to a party on the last night of 1999, Austin takes an extra shift at the Quality Mart gas station and is forced to look down the barrel of what it means to graduate high school and face a future stuck in his middle of nowhere hometown. He's got one night to make his dreams come true, legal or not, and he's taking it.