دانلود زیرنویس Trip 2022

دانلود زیرنویس فیلم Trip با بازیگری Akasha Villalobos, Major Dodge, Peggy Schott در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Trip در سال 2022 و به کارگردانی Neil McCay ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Akasha Villalobos, Major Dodge, Peggy Schott همراه بوده است.

به دنبال خودکشی دخترش ، یک مادر غمگین توسط یک درمانگر غیر متعارف که یک داروی توهم زا ارائه می دهد ، ملاقات می کند که اجازه می دهد تا با مردگان ارتباط برقرار کند. ناامید از درک روان دخترش ، او این پیشنهاد را می پذیرد و به زودی خود را با تجربیات یکسان دخترش وحشت زده می کند.

ژانر: Horror
بازیگران: Akasha Villalobos, Major Dodge, Peggy Schott
کارگردان: Neil McCay
دانلود زیرنویس Trip
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Trip 2022

زیرنویس فارسی فیلم Trip در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.9 است.

Neil McCay سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Akasha Villalobos, Major Dodge, Peggy Schott خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Trip به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Hustle

ژانر: Comedy, Drama, Sport
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.4
بازیگران: Adam Sandler, Ben Foster, Robert Duvall

پس از کشف یک بازیکن یک بار در طول زندگی با گذشته ای از صخره ای در خارج از کشور ، پیشاهنگی بسکتبال شانس خود را به خود جلب می کند تا بدون تأیید تیمش ، پدیده را به ایالات متحده برساند. در برابر شانس ، آنها یک شوت نهایی دارند تا ثابت کنند که آنچه را که برای ساختن آن در NBA لازم است ، دارند.

Chariot

ژانر: Sci-Fi
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.4
بازیگران: Thomas Mann, Rosa Salazar, John Malkovich

دکتر کارن ، متخصص عجیب و غریب ، از طریق انتقال تناسخ ، بیماران را ناشناخته می کند. هنگامی که هریسون رویاهای مکرر مکرر را تجربه می کند ، برای کمک به دکتر کارن روی می آورد و برخورد خود را با زنی که در زندگی قبلی دوستش داشت ، فاش می کند. پزشک با توجه به درخشش در سیستم ، پزشک باید قبل از اینکه دائمی آینده بیمار خود را از بین ببرد ، این مسئله را برطرف کند.

Eagle Wings

ژانر: Thriller
کشور سازنده: Nigeria
سال تولید: 2021
IMDB : 5
بازیگران: Sadiq Daba, Francis Duru, Jamila Ibrahim

دو افسر نیروی هوایی نیجریه وظیفه دارند که همکار و کورس خود را که در قلمرو دشمن سقوط کرده اند ، نجات دهند ، عملیات نجات به یک حمله تهاجمی بزرگ به دژ تروریست تبدیل می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Trip

Following her daughter’s suicide, a grief-stricken mother is visited by an unconventional therapist who offers a hallucinogenic drug that will allow communion with the dead. Desperate to understand her daughter’s psyche she accepts the offer, and soon finds herself terrorized by her daughter’s identical experiences.