دانلود زیرنویس Trees of Peace 2021

دانلود زیرنویس فیلم Trees of Peace با بازیگری Eliane Umuhire, Charmaine Bingwa, Ella Cannon در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Trees of Peace در سال 2021 و به کارگردانی Alanna Brown ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Eliane Umuhire, Charmaine Bingwa, Ella Cannon همراه بوده است.

در آوریل 1994 ، چهار زن با پیشینه و عقاید مختلف در طول نسل کشی رواندا به دام می افتند و پنهان می شوند. مبارزه آنها برای بقا در برابر همه شانس ها ، زنان را در یک خواهر ناگسستنی متحد می کند.

ژانر: Drama
بازیگران: Eliane Umuhire, Charmaine Bingwa, Ella Cannon
کارگردان: Alanna Brown
دانلود زیرنویس Trees of Peace
سال تولید: 2021
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم Trees of Peace 2021

زیرنویس فارسی فیلم Trees of Peace در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.4 است.

Alanna Brown سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Eliane Umuhire, Charmaine Bingwa, Ella Cannon خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Trees of Peace به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

8 Winds

ژانر: Comedy, Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.5
بازیگران: Robert Davi, Leona Paraminski, Joe Sabatino

Family Camp

ژانر: Comedy, Family
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.1
بازیگران: Tommy Woodard, Eddie James, Leigh-Allyn Baker

The Twin

ژانر: Horror
کشور سازنده: Finland
سال تولید: 2022
IMDB : 5.2
بازیگران: Teresa Palmer, Steven Cree, Barbara Marten

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Trees of Peace

In April of 1994, four women from different backgrounds and beliefs are trapped and hiding during the Rwandan genocide. Their fight for survival against all odds unites the women in an unbreakable sisterhood.