دانلود زیرنویس Topside 2022

دانلود زیرنویس فیلم سمت بالا با بازیگری Zhaila Farmer, Celine Held, Jared Abrahamson در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Topside در سال 2022 و به کارگردانی Logan George, Celine Held ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Zhaila Farmer, Celine Held, Jared Abrahamson همراه بوده است.

در زیر شکم شهر نیویورک، یک دختر پنج ساله و مادرش در میان جامعه ای زندگی می کنند که تونل های مترو را خانه خود می دانند. پس از یک اخراج ناگهانی توسط پلیس، این زوج مجبور به فرار از بالای زمین در یک شب زمستانی وحشیانه می شوند. مصمم به بازگشت به خانه، آنها برای یافتن سرپناه مبارزه می کنند، زیرا دنیای آنها در هرج و مرج پرتاب می شود.

ژانر: Drama
بازیگران: Zhaila Farmer, Celine Held, Jared Abrahamson
کارگردان: Logan George, Celine Held
دانلود زیرنویس Topside
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم سمت بالا 2022

زیرنویس فارسی فیلم Topside در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.9 است.

Logan George, Celine Held سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Zhaila Farmer, Celine Held, Jared Abrahamson خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Topside به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Woodland Grey

ژانر: Horror, Mystery, Thriller
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2021
IMDB : 4.3
بازیگران: Jenny Raven, Ryan Blakely, Art Hindle

Men

ژانر: Drama, Horror, Sci-Fi
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: Jessie Buckley, Rory Kinnear, Paapa Essiedu

All My Puny Sorrows

ژانر: Drama
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2021
IMDB : 6
بازیگران: Marin Almasi, Josh Bainbridge, Boyd Banks

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Topside

Deep+in+the+underbelly+of+New+York+City,+a+five+year-old+girl+and+her+mother+live+among+a+community+that+has+claimed+the+abandoned+subway+tunnels+as+their+home.+After+a+sudden+police-mandated+eviction,+the+pair+are+forced+to+flee+aboveground+into+a+brutal+winter+night.+Determined+to+return+home,+they+fight+to+find+shelter+as+their+world+is+thrown+into+chaos.