دانلود زیرنویس Tigrero: A Film That Was Never Made 1994

دانلود زیرنویس فیلم Tigrero: A Film That Was Never Made با بازیگری Samuel Fuller, Jim Jarmusch در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی Tigrero: A Film That Was Never Made در سال 1994 و به کارگردانی Mika Kaurismäki ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Samuel Fuller, Jim Jarmusch همراه بوده است.

در سال 1993 ، سام فولر جیم جارموش را در سفر به ماتو گروسو برزیل ، تا رودخانه آراگوایا به روستای سانتا ایزابل دو مورو ، جایی که 40 سال قبل ، Zanuck برای تهیه یک مکان و نوشتن فیلمنامه برای یک فیلم مستقر کرده بود ، می برد. در یک دجله ، یک شکارچی جاگوار. سام امیدوار است افرادی را پیدا کند که او را به یاد می آورند ، و او فیلم را که در سال 1954 فیلمبرداری کرد ، می گیرد. تلویزیون ، ساعت و خانه های آجری وجود دارد. اما ، همان فرهنگ Karajá نیز در انتظار است. او روستائیان را جمع می کند تا فیلم های قدیمی خود را به نمایش بگذارند و مردم دوستان و نزدیکان را به رسمیت می شناسند و از فولر تشکر می کنند که لحظه ای آنها را به زندگی بازگرداند.

ژانر: Documentary, Drama
بازیگران: Samuel Fuller, Jim Jarmusch
کارگردان: Mika Kaurismäki
دانلود زیرنویس Tigrero: A Film That Was Never Made
سال تولید: 1994
کشور سازنده: Brazil, Finland, Germany

زیرنویس فارسی فیلم Tigrero: A Film That Was Never Made 1994

زیرنویس فارسی فیلم Tigrero: A Film That Was Never Made در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Documentary, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Brazil, Finland, Germany است. سبک و ژانر فیلم آن Documentary, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.8 است.

Mika Kaurismäki سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Samuel Fuller, Jim Jarmusch خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Brazil, Finland, Germany که در سال 1994 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس Tigrero: A Film That Was Never Made به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

American Carnage

ژانر: Comedy, Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 0
بازیگران: Jenna Ortega, Jorge Lendeborg Jr., Allen Maldonado

پس از آنكه فرماندار دستور اجرایی را برای دستگیری فرزندان مهاجران بدون مدارك صادر كرد ، به جوانان بازداشت شده فرصتی داده می شود كه با داوطلبانه برای ارائه مراقبت از سالمندان ، اتهامات خود را کاهش دهند. با این حال ، هنگامی که در داخل مرکز مراقبت از سالمندان قرار گرفتند ، اسرار پیچ خورده تری را که احتمالاً تصور می کردند کشف می کنند.

A Genie's Tail

ژانر: Comedy, Family
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.4
بازیگران: Jake Paul, Kevin P. Farley, Riley Jackson

این یک ضرب و شتم جادویی است که یک توله سگ یک لامپ جن را که دارای دو برادر جنی است ، مشاجره می کند ، از بین می برد.

Operation Mincemeat

ژانر: Drama, War
کشور سازنده: United Kingdom, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.6
بازیگران: Rufus Wright, Matthew Macfadyen, Ruby Bentall

در سال 1943 ، دو افسر اطلاعاتی بریتانیایی عملیات Mincemeat را انجام می دهند ، که در آن برنامه آنها برای رها کردن یک جسد با مقالات دروغین در سواحل اسپانیا ، جاسوسان نازی ها را به اعتقاد نیروهای متفقین فریب می دهد و قصد داشتند از طریق یونان به جای سیسیل حمله کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

Tigrero: A Film That Was Never Made

In 1993, Sam Fuller takes Jim Jarmusch on a trip into Brazil's Mato Grosso, up the River Araguaia to the village of Santa Isabel Do Morro, where 40 years before, Zanuck had sent Fuller to scout a location and write a script for a movie based on a tigrero, a jaguar hunter. Sam hopes to find people who remember him, and he takes film he shot in 1954. He's Rip Van Winkle, and, indeed, a great deal changed in the village. There are televisions, watches, and brick houses. But, the same Karajá culture awaits as well. He gathers the villagers to show his old film footage, and people recognize friends and relatives, thanking Fuller for momentarily bringing them back to life.