دانلود زیرنویس They Talk to Me 2021

دانلود زیرنویس فیلم They Talk to Me با بازیگری Rocío Muñoz, Sydney White, Margaux Billard در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی They Talk to Me در سال 2021 و به کارگردانی Giorgio Bruno ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Rocío Muñoz, Sydney White, Margaux Billard همراه بوده است.

الکس ، مهندس صدا ، به طور تصادفی صدای مرموز را ضبط می کند: پیام های مزاحم از زندگی پس از مرگ که او را نسبت به یک خطر قریب الوقوع و وحشتناک هشدار می دهد. آماندا ، که با او یک راز وحشتناک به اشتراک می گذارد ، دوباره از گذشته خود بیرون می آید. ظاهر زن جوان باعث ایجاد سرمازدگی پدیده های ماوراء الطبیعه می شود که دنباله ای از اجساد را پشت سر می گذارد. آیا او خطری است که صدای مردگان درباره آن صحبت می کنند؟

ژانر: Horror, Mystery, Thriller
بازیگران: Rocío Muñoz, Sydney White, Margaux Billard
کارگردان: Giorgio Bruno
دانلود زیرنویس They Talk to Me
سال تولید: 2021
کشور سازنده: Italy

زیرنویس فارسی فیلم They Talk to Me 2021

زیرنویس فارسی فیلم They Talk to Me در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror, Mystery, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Italy است. سبک و ژانر فیلم آن Horror, Mystery, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 3.8 است.

Giorgio Bruno سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Rocío Muñoz, Sydney White, Margaux Billard خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Italy که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس They Talk to Me به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Ah Girls Go Army Again

ژانر: Comedy
کشور سازنده: Singapore
سال تولید: 2022
IMDB : 5.8
بازیگران: Apple Chan, Belle Chua

اقدامات گروهبان چو اشتباه گرفته شده است ، اما در مواجهه با چالش های سخت ، دختران پیوند قوی تری ایجاد می کنند و با هم بالغ می شوند. ستوان Roxanne Tan رابطه جوی را با دوست پسرش پیچیده می کند. دختران در سفر GBMT خود موانع ناخوشایند را پشت سر می گذارند ، که سرانجام آنها را در وضعیت خطرناکی قرار می دهد و اقدامات آنها ملت را شوکه می کند.

Father of Flies

ژانر: Horror
کشور سازنده: United States, United Kingdom
سال تولید: 2021
IMDB : 4
بازیگران: Davi Santos, Camilla Rutherford, Nicholas Tucci

یک داستان آزار دهنده از زندگی خانوادگی. یک پسر جوان آسیب پذیر پیدا می کند که مادرش توسط یک زن جدید عجیب و غریب از خانه خانواده بیرون رفته است و او باید با نیروهای فوق طبیعی وحشتناک که به نظر می رسد با او حرکت می کنند ، مقابله کند.

The Sisterhood of the Traveling Pants

ژانر: Comedy, Drama, Romance
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2005
IMDB : 6.5
بازیگران: Amber Tamblyn, Alexis Bledel, America Ferrera

چهار دوست بهترین (تیببی ، لنا ، کارمن

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

They Talk to Me

Alex, a sound engineer, accidentally records mysterious voices: disturbing messages from the afterlife who warn him against an imminent and terrifying danger. Amanda, with whom he shares a terrible secret, re-emerges from his past. The appearance of the young woman triggers chilling paranormal phenomena that leave behind a trail of corpses. Is she the danger the voices of the dead speak about?