دانلود زیرنویس There Are No Saints 2022

دانلود زیرنویس فیلم There Are No Saints با بازیگری Tim Roth, Neal McDonough, Ron Perlman در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی There Are No Saints در سال 2022 و به کارگردانی Alfonso Pineda Ulloa ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Tim Roth, Neal McDonough, Ron Perlman همراه بوده است.

یک مرد به جرم جنایتی که مرتکب نشده است زندانی می شود. هنگامی که همسرش به قتل رسید و پسرش ربوده شد و به مکزیک منتقل شد ، وی طرحی دقیق و خطرناک را برای نجات پسرش تدوین می کند و از قتل انتقام می گیرد.

ژانر: Action, Crime, Thriller
بازیگران: Tim Roth, Neal McDonough, Ron Perlman
کارگردان: Alfonso Pineda Ulloa
دانلود زیرنویس There Are No Saints
سال تولید: 2022
کشور سازنده: Mexico, United States

زیرنویس فارسی فیلم There Are No Saints 2022

زیرنویس فارسی فیلم There Are No Saints در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Crime, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Mexico, United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Crime, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.6 است.

Alfonso Pineda Ulloa سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Tim Roth, Neal McDonough, Ron Perlman خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Mexico, United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس There Are No Saints به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

A Paris Education

ژانر: Drama
کشور سازنده: France
سال تولید: 2018
IMDB : 6.4
بازیگران: Andranic Manet, Diane Rouxel, Jenna Thiam

اتین برای مطالعه فیلمبرداری در سوربن به پاریس می آید. او با ماتیاس و ژان نوئل ملاقات می کند که اشتیاق خود را به فیلم ها به اشتراک می گذارند. اما همانطور که آنها سال را برای تحصیل می گذرانند ، باید با چالش های دوستی و عشق و همچنین انتخاب نبردهای هنری خود روبرو شوند.

Zero Contact

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3
بازیگران: Anthony Hopkins, Adrian Holmes, Lilly Krug

این فیلم که در 17 کشور مختلف کاملاً تقریباً در طول همه گیر جهانی سال 2020 تولید شده است ، پنج شخصیت مستقر در سراسر جهان را دنبال می کند ، که فقط با فداکاری آنها به بنیانگذار فقید و تکن فینلی هارت مرتبط است. مجبور به همکاری با هم برای خاموش کردن مخفی ترین اختراع هارت ، دستگاهی که یا راه حل مشکلات بشر یا پایان زمین باشد.

14 That Night

ژانر: Drama
کشور سازنده: Japan
سال تولید: 2016
IMDB : 5.9
بازیگران: Yuzu Aoki, Nana Asakawa, Taka Guadalcanal

در سال 1987، تاکاشی، دانشآموز دبیرستانی ناامید، از پدر ناآرامش که همیشه در اطراف خانهشان در حومه شهر آویزان است متنفر است و مورد آزار گانگسترهای بدخواه منطقه قرار میگیرد. اما او به دختر همسایه، مگومی با سینه های سخاوتمند علاقه مند است. یک روز، تاکاشی شایعهای میشنود مبنی بر اینکه کیوکو یوکوشیمارو، بازیگر فیلمهای پورن، برای یک جلسه امضا به شهر میآید، در تنها فروشگاه ویدیویی شهر که تاکاشی و دوستان جودویش همیشه در آن وقت میگذرانند. ماجراجویی مضحک اما جدی آنها آغاز می شود. تاکاشی بعد از این همه شگفتی و هرج و مرج چه خواهد یافت؟ با یادآوری آثار کلاسیک جوانان مانند Stand By Me، این اولین ویژگی شین آداچی، فیلمنامه نویس 100 Yen Love برنده جایزه آکادمی ژاپن است.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

There Are No Saints

A man is imprisoned for a crime he didn't commit. When his wife is murdered and his son kidnapped and taken to Mexico, he devises an elaborate and dangerous plan to rescue his son and avenge the murder.