دانلود زیرنویس The Yellow Wallpaper 2021

دانلود زیرنویس فیلم کاغذ دیواری زرد با بازیگری Alexandra Loreth, Joe Mullins, Jeanne O'Connor در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Yellow Wallpaper در سال 2021 و به کارگردانی Kevin Pontuti ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Alexandra Loreth, Joe Mullins, Jeanne O'Connor همراه بوده است.

اقتباسی تاریک و نگرانکننده از داستان ترسناک فمینیستی بحثبرانگیز شارلوت پرکینز گیلمن درباره مردسالاری و هیستری. جین، یک نویسنده و مادر جوان، توسط شوهر پزشکش جان، که او را برای تابستان به یک املاک روستایی دورافتاده می برد، برای استراحت تجویز می کند. او شیفته کاغذ دیواری زرد عجیب و غریب در اتاق خواب می شود که او برای او انتخاب کرده است. او در انزوای خود مخفیانه درباره زنی می نویسد که در کاغذ دیواری به دام افتاده است – که باید آزاد شود.

ژانر: Thriller
بازیگران: Alexandra Loreth, Joe Mullins, Jeanne O'Connor
کارگردان: Kevin Pontuti
دانلود زیرنویس The Yellow Wallpaper
سال تولید: 2021
کشور سازنده: United States, Ireland

زیرنویس فارسی فیلم کاغذ دیواری زرد 2021

زیرنویس فارسی فیلم The Yellow Wallpaper در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States, Ireland است. سبک و ژانر فیلم آن Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 4.1 است.

Kevin Pontuti سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Alexandra Loreth, Joe Mullins, Jeanne O'Connor خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States, Ireland که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Yellow Wallpaper به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Sisterhood of the Traveling Pants

ژانر: Comedy, Drama, Romance
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2005
IMDB : 6.5
بازیگران: Amber Tamblyn, Alexis Bledel, America Ferrera

Men

ژانر: Drama, Horror, Sci-Fi
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: Jessie Buckley, Rory Kinnear, Paapa Essiedu

Trip

ژانر: Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.9
بازیگران: Akasha Villalobos, Major Dodge, Peggy Schott

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Yellow Wallpaper

A+dark+and+disturbing+adaptation+of+Charlotte+Perkins+Gilman’s+controversial+gothic+feminist+horror+story+about+patriarchy+and+hysteria.+Jane,+a+writer+and+young+mother,+is+prescribed+a+rest+treatment+by+her+physician+husband+John,+who+takes+her+to+a+remote+country+estate+for+the+summer.+She+becomes+obsessed+with+the+peculiar+yellow+wallpaper+in+the+bedroom+he+has+chosen+for+her.+In+her+isolation,+she+secretly+writes+about+a+woman+trapped+in+the+wallpaper—that+she+must+free.