دانلود زیرنویس The Wave 2015

دانلود زیرنویس فیلم The Wave با بازیگری Kristoffer Joner, Ane Dahl Torp, Jonas Hoff Oftebro در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Wave در سال 2015 و به کارگردانی Roar Uthaug ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Kristoffer Joner, Ane Dahl Torp, Jonas Hoff Oftebro همراه بوده است.

اگرچه تئوریزه شده است ، هیچ کس واقعاً آماده نیست وقتی که یک کوه از بالای منظره و باریک Geiranger Fjord در نروژ فرو می رود و یک سونامی را بیش از 300 فوت ارتفاع ایجاد می کند. زمین شناس یکی از کسانی است که در وسط آن گرفتار شده است.

ژانر: Action, Drama, Thriller
بازیگران: Kristoffer Joner, Ane Dahl Torp, Jonas Hoff Oftebro
کارگردان: Roar Uthaug
دانلود زیرنویس The Wave
سال تولید: 2015
کشور سازنده: Norway, Sweden

زیرنویس فارسی فیلم The Wave 2015

زیرنویس فارسی فیلم The Wave در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Drama, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Norway, Sweden است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Drama, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.6 است.

Roar Uthaug سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Kristoffer Joner, Ane Dahl Torp, Jonas Hoff Oftebro خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Norway, Sweden که در سال 2015 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Wave به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Gatlopp

ژانر: Comedy, Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.8
بازیگران: Jim Mahoney, Emmy Raver-Lampman, Jon Bass

My Home Is Copacabana

ژانر: Adventure, Drama
کشور سازنده: Sweden
سال تولید: 1965
IMDB : 0
بازیگران: Leila Santos de Sousa, Cosme dos Santos, Josafá Da Silva Santos

Best Worst Movie

ژانر: Comedy, Drama, Documentary
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2009
IMDB : 7.2
بازیگران: George Hardy, Pita Ray, Lily Hardy

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Wave

Although theorised, no one is really ready when a mountain pass above the scenic and narrow Geiranger fjord in Norway collapses and creates a tsunami over 300 feet high. A geologist is one of those caught in the middle of it.