دانلود زیرنویس The Score 2021

دانلود زیرنویس فیلم The Score با بازیگری Will Poulter, Johnny Flynn, Lydia Wilson در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Score در سال 2021 و به کارگردانی Malachi Smyth ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Will Poulter, Johnny Flynn, Lydia Wilson همراه بوده است.

دو کلاهبردار کوچک ، مایک و تروی ، در یک مأموریت قرار دارند - "امتیاز" - که هر دو انتظار دارند شرایط خود را تغییر دهند. در یک کافه کنار جاده ای ، همانطور که منتظر انتقال هستند ، تروی عاشق پیشخدمت ، گلوریا می شود و شروع به زیر سوال بردن انتخاب زندگی خود می کند.

ژانر: Crime, Music, Romance
بازیگران: Will Poulter, Johnny Flynn, Lydia Wilson
کارگردان: Malachi Smyth
دانلود زیرنویس The Score
سال تولید: 2021
کشور سازنده: United Kingdom

زیرنویس فارسی فیلم The Score 2021

زیرنویس فارسی فیلم The Score در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Crime, Music, Romance علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United Kingdom است. سبک و ژانر فیلم آن Crime, Music, Romance است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 6.8 است.

Malachi Smyth سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Will Poulter, Johnny Flynn, Lydia Wilson خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United Kingdom که در سال 2021 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Score به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Balcony Movie

ژانر: Documentary
کشور سازنده: Poland
سال تولید: 2021
IMDB : 7.5
بازیگران: -

Ambulance

ژانر: Action, Crime, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II, Eiza González

Crimes of the Future

ژانر: Drama, Horror, Sci-Fi
کشور سازنده: Canada, France, Greece
سال تولید: 2022
IMDB : 5.9
بازیگران: Viggo Mortensen, Léa Seydoux, Kristen Stewart

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Score

Two small time crooks, Mike and Troy, are on a mission - the 'score' - that they both expect will transform their circumstances. At a roadside café, as they wait for the handover, Troy falls in love with the waitress, Gloria, and begins to question his life choices.