دانلود زیرنویس The Princess 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Princess با بازیگری Joey King, Olga Kurylenko, Antoni Davidov در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Princess در سال 2022 و به کارگردانی Lê Văn Kiệt ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Joey King, Olga Kurylenko, Antoni Davidov همراه بوده است.

یک جوان زیبا و با اراده قوی از ازدواج با جامعه شناسی ظالمانه که به او خیانت می شود امتناع می ورزد و در یک برج دورافتاده قلعه پدرش ربوده و قفل می شود. شاهزاده خانم با توهین به خواستگاری خود ، قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد ، باید از خانواده خود محافظت کند و پادشاهی را نجات دهد.

ژانر: Action, Drama, Fantasy
بازیگران: Joey King, Olga Kurylenko, Antoni Davidov
کارگردان: Lê Văn Kiệt
دانلود زیرنویس The Princess
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The Princess 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Princess در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Drama, Fantasy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Drama, Fantasy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.4 است.

Lê Văn Kiệt سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Joey King, Olga Kurylenko, Antoni Davidov خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Princess به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Chariot

ژانر: Sci-Fi
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.4
بازیگران: Thomas Mann, Rosa Salazar, John Malkovich

دکتر کارن ، متخصص عجیب و غریب ، از طریق انتقال تناسخ ، بیماران را ناشناخته می کند. هنگامی که هریسون رویاهای مکرر مکرر را تجربه می کند ، برای کمک به دکتر کارن روی می آورد و برخورد خود را با زنی که در زندگی قبلی دوستش داشت ، فاش می کند. پزشک با توجه به درخشش در سیستم ، پزشک باید قبل از اینکه دائمی آینده بیمار خود را از بین ببرد ، این مسئله را برطرف کند.

Woodland Grey

ژانر: Horror, Mystery, Thriller
کشور سازنده: Canada
سال تولید: 2021
IMDB : 4.3
بازیگران: Jenny Raven, Ryan Blakely, Art Hindle

هنگامی که مردی که به تنهایی در جنگل زندگی می کند ، زندگی یک زن جوان را نجات می دهد ، آنها مجبور به همزیستی می شوند. هرج و مرج هنگامی رخ می دهد که زن در جنگل های پشت خانه مرد کشف وحشتناکی انجام می دهد و چیزی را واقعاً آزار دهنده می کند.

Zomblogalypse

ژانر: Comedy, Horror
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 2.5
بازیگران: Lyndsey Craine, Andrew Dunn, Joanne Mitchell

سازگاری طول ویژگی از سریال های وب بریتانیا Zom-com به دنبال ماجراهای سه بازمانده ناسازگار از یک آخرالزمان زامبی از طریق یک وبلاگ ویدیویی که آنها برای سهولت کسالت روز به روز حفظ می کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Princess

A beautiful, strong-willed young royal refuses to wed the cruel sociopath to whom she is betrothed and is kidnapped and locked in a remote tower of her father’s castle. With her scorned, vindictive suitor intent on taking her father’s throne, the princess must protect her family and save the kingdom.