دانلود زیرنویس The Passenger 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Passenger با بازیگری Ramiro Blas, Cecilia Suárez, Paula Gallego در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Passenger در سال 2022 و به کارگردانی Fernando González Gómez, Raúl Cerezo ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Ramiro Blas, Cecilia Suárez, Paula Gallego همراه بوده است.

چهار نفری که در یک ون مسافرت می کنند ، در حالی که او در تاریکی در جاده کشور قدم می زند ، از روی یک زن تنها فرار می کند. آنها پس از بارگذاری او به وسیله نقلیه برای انتقال او به نزدیکترین بیمارستان ، متوجه می شوند که او به طرز عجیبی رفتار می کند. سرنشینان ون به زودی متوجه می شوند که زمان جنگ برای زندگی خود فرا رسیده است و آنها در کنار یک قانون بسیار ساده توافق دارند: "در کنار او نشسته اید."

ژانر: Horror
بازیگران: Ramiro Blas, Cecilia Suárez, Paula Gallego
کارگردان: Fernando González Gómez, Raúl Cerezo
دانلود زیرنویس The Passenger
سال تولید: 2022
کشور سازنده: Spain

زیرنویس فارسی فیلم The Passenger 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Passenger در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور Spain است. سبک و ژانر فیلم آن Horror است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.5 است.

Fernando González Gómez, Raúl Cerezo سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Ramiro Blas, Cecilia Suárez, Paula Gallego خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور Spain که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Passenger به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Press Play

ژانر: Music, Romance, Sci-Fi
کشور سازنده: South Korea, United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.5
بازیگران: Lewis Pullman, Danny Glover, Christina Chang

لورا و هریسون عاشقانه های کامل و بی نقص بر پایه و اساس عشق مشترک به موسیقی ساخته شده اند. پس از یک حادثه مرگبار ، لورا وقتی متوجه می شود که مخلوط آنها می تواند او را به موقع منتقل کند ، می تواند عشق به زندگی خود را نجات دهد.

Lightyear

ژانر: Animation, Action, Adventure
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.3
بازیگران: Chris Evans, Keke Palmer, Peter Sohn

Legendary Space Ranger Buzz Buzz Lightyear در کنار گروهی از استخدام کنندگان جاه طلب و همراه ربات وی Sox ، یک ماجراجویی intergalactic را آغاز می کند.

Eagle Wings

ژانر: Thriller
کشور سازنده: Nigeria
سال تولید: 2021
IMDB : 5
بازیگران: Sadiq Daba, Francis Duru, Jamila Ibrahim

دو افسر نیروی هوایی نیجریه وظیفه دارند که همکار و کورس خود را که در قلمرو دشمن سقوط کرده اند ، نجات دهند ، عملیات نجات به یک حمله تهاجمی بزرگ به دژ تروریست تبدیل می شود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Passenger

Four people traveling in a van run over a lone woman while she is walking in the dark down a country road. After loading her into the vehicle to take her to the nearest hospital, they notice that she is behaving rather strangely. The occupants of the van soon realise that the time has come to fight for their lives, and together they agree on one very simple rule: 'do not sit next to her.'