دانلود زیرنویس The Northman 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Northman با بازیگری Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Claes Bang در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Northman در سال 2022 و به کارگردانی Robert Eggers ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Claes Bang همراه بوده است.

شاهزاده آملت در آستانه مرد شدن است که پدرش به طرز وحشیانه ای توسط عموی خود به قتل می رسد ، که مادر پسر را ربوده است. دو دهه بعد ، آملت اکنون یک وایکینگ است که در یک مأموریت برای نجات مادرش ، عموی خود را به قتل می رساند و از پدرش انتقام می گیرد.

ژانر: Action, Adventure, Drama
بازیگران: Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Claes Bang
کارگردان: Robert Eggers
دانلود زیرنویس The Northman
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The Northman 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Northman در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Adventure, Drama علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Adventure, Drama است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 7.2 است.

Robert Eggers سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Alexander Skarsgård, Nicole Kidman, Claes Bang خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Northman به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Man from Toronto

ژانر: Action, Comedy, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 5.7
بازیگران: Kevin Hart, Woody Harrelson, Kaley Cuoco

The Spy Who Never Dies

ژانر: Action, Comedy, Romance
کشور سازنده: Australia
سال تولید: 2022
IMDB : 5.1
بازیگران: Teressa Liane, Cassandra Magrath, Paul O'Brien

The Ice Demon

ژانر: Horror, Thriller
کشور سازنده: Russia
سال تولید: 2021
IMDB : 3.4
بازیگران: Alina Babak, Ryan Bartley, Alexandra Cherkasova-Sluzhitel

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Northman

Prince Amleth is on the verge of becoming a man when his father is brutally murdered by his uncle, who kidnaps the boy's mother. Two decades later, Amleth is now a Viking who's on a mission to save his mother, kill his uncle and avenge his father.