دانلود زیرنویس The Nan Movie 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Nan Movie با بازیگری Catherine Tate, Mathew Horne, Katherine Parkinson در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Nan Movie در سال 2022 و به کارگردانی Josie Rourke ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Catherine Tate, Mathew Horne, Katherine Parkinson همراه بوده است.

شخصیت نمادین کاترین تیت ، نان در هنگام سفر به جاده وحشی از لندن به ایرلند به همراه نوه خود جیمی ، به صفحه بزرگ برخورد می کند تا با خواهر تبعید خود نل اصلاح کند. آتش شناسان وگان مبارز ، تیم های راگبی سرسخت ، تمام شب های شبانه و پلیس های هوس شده بر روی موتورسیکلت ها همه برای یک روز مناسب هستند. یک داستان اصلی که هدیه نان را با گذشته خود آمیخته است و در نهایت می فهمیم که چه چیزی او را به حرامزاده قدیمی کنگره امروز تبدیل کرده است.

ژانر: Comedy
بازیگران: Catherine Tate, Mathew Horne, Katherine Parkinson
کارگردان: Josie Rourke
دانلود زیرنویس The Nan Movie
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United Kingdom

زیرنویس فارسی فیلم The Nan Movie 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Nan Movie در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Comedy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United Kingdom است. سبک و ژانر فیلم آن Comedy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 0 است.

Josie Rourke سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Catherine Tate, Mathew Horne, Katherine Parkinson خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United Kingdom که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Nan Movie به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Frozen Dead

ژانر: Horror, Sci-Fi
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 1966
IMDB : 5
بازیگران: Dana Andrews, Anna Palk, Philip Gilbert

Room 203

ژانر: Horror
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.3
بازیگران: Francesca Xuereb, Viktoria Vinyarska, Eric Wiegand

The Greatest Inheritance

ژانر: Comedy, Family
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 3.4
بازیگران: Mena Suvari, Jaleel White, Leticia Jimenez

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Nan Movie

Catherine Tate's iconic character Nan hits the big screen as she goes on a wild road trip from London to Ireland with her grandson Jamie to make amends with her estranged sister Nell. Militant vegan arsonists, raucous rugby teams, all night raves and crazed cops on motorbikes all make for a proper day out. An origin story that mixes Nan's present with her past where we finally find out what's made her the cantankerous old bastard she is today.