دانلود زیرنویس The Man from Toronto 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Man from Toronto با بازیگری Kevin Hart, Woody Harrelson, Kaley Cuoco در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Man from Toronto در سال 2022 و به کارگردانی Patrick Hughes ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Kevin Hart, Woody Harrelson, Kaley Cuoco همراه بوده است.

در یک مورد هویت اشتباه ، کشنده ترین قاتل جهان ، معروف به مرد از تورنتو ، و یک پیچش در نیویورک سیتی پس از سردرگمی یکدیگر در Airbnb مجبور به همکاری می شود.

ژانر: Action, Comedy, Thriller
بازیگران: Kevin Hart, Woody Harrelson, Kaley Cuoco
کارگردان: Patrick Hughes
دانلود زیرنویس The Man from Toronto
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The Man from Toronto 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Man from Toronto در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Action, Comedy, Thriller علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Action, Comedy, Thriller است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.7 است.

Patrick Hughes سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Kevin Hart, Woody Harrelson, Kaley Cuoco خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Man from Toronto به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Enigma of Arrival

ژانر: Drama
کشور سازنده: China
سال تولید: 2020
IMDB : 7.3
بازیگران: Xian Li, Xuan Gu, Borui Dong

'Round Midnight

ژانر: Drama, Music
کشور سازنده: United States, France
سال تولید: 1986
IMDB : 7.4
بازیگران: Dexter Gordon, François Cluzet, Gabrielle Haker

Men

ژانر: Drama, Horror, Sci-Fi
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2022
IMDB : 6.1
بازیگران: Jessie Buckley, Rory Kinnear, Paapa Essiedu

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Man from Toronto

In a case of mistaken identity, the world’s deadliest assassin, known as the Man from Toronto, and a New York City screw-up are forced to team up after being confused for each other at an Airbnb.