دانلود زیرنویس The Lost Girls 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Lost Girls با بازیگری Louis Partridge, Joely Richardson, Vanessa Redgrave در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Lost Girls در سال 2022 و به کارگردانی Livia De Paolis ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Louis Partridge, Joely Richardson, Vanessa Redgrave همراه بوده است.

دختران گمشده با الهام از داستان کلاسیک پیتر پان ، چهار نسل از زنان عزیز را شرح می دهند ، زیرا در پی ماجراهای خود با پیتر پن در نورلند می جنگند. مانند مادربزرگ و مادرش جین قبل از او ، وندی باید از نگه داشتن پان بر او و قولی که ناامیدانه می خواهد او را حفظ کند ، فرار کند. هنگامی که دخترش بری وارد مدار پیتر می شود ، وندی باید در حالی که میراث خود را آشتی می دهد ، برای نجات روابط خود با دخترش مبارزه کند.

ژانر: Drama, Fantasy
بازیگران: Louis Partridge, Joely Richardson, Vanessa Redgrave
کارگردان: Livia De Paolis
دانلود زیرنویس The Lost Girls
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United Kingdom

زیرنویس فارسی فیلم The Lost Girls 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Lost Girls در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Drama, Fantasy علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United Kingdom است. سبک و ژانر فیلم آن Drama, Fantasy است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 2.8 است.

Livia De Paolis سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Louis Partridge, Joely Richardson, Vanessa Redgrave خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United Kingdom که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Lost Girls به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

Hustle

ژانر: Comedy, Drama, Sport
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 7.4
بازیگران: Adam Sandler, Ben Foster, Robert Duvall

پس از کشف یک بازیکن یک بار در طول زندگی با گذشته ای از صخره ای در خارج از کشور ، پیشاهنگی بسکتبال شانس خود را به خود جلب می کند تا بدون تأیید تیمش ، پدیده را به ایالات متحده برساند. در برابر شانس ، آنها یک شوت نهایی دارند تا ثابت کنند که آنچه را که برای ساختن آن در NBA لازم است ، دارند.

Hollow

ژانر: Horror
کشور سازنده: United Kingdom
سال تولید: 2021
IMDB : 2.9
بازیگران: Pat Garrett, Pete Bird, Ellie Jeffreys

زنی با علائم اولیه آلزایمر شروع به داشتن رویاهای شفاف و کابوس هایی می کند که یک عروسک پانچ زنده با او و خانواده اش به آنجا منتقل شده است. او کشف می کند که چیزی شوم در حال مشاهده هر حرکتی است.

7 Days

ژانر: Comedy, Drama
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 6.4
بازیگران: Gita Reddy, Zenobia Shroff, Karan Soni

به نظر می رسد که تاریخ از پیش تنظیم شده آنها ، که توسط والدین سنتی هندی آنها برگزار می شود ، به اندازه کافی ناراحت کننده نبود ، راوی و ریتا مجبور می شوند با شدت گرفتن Covid-19 در آنجا پناه ببرند. امیدوارم به خاطر آنها ، مخالفان واقعاً جذب می کنند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Lost Girls

Inspired by the classic tale of Peter Pan, The Lost Girls chronicles four generations of Darling women as they struggle in the aftermath of their adventures with Peter Pan in Neverland. Like her grandmother and her mother Jane before her, Wendy must escape Pan’s hold on her and the promise he desperately wants her to keep. As her daughter Berry comes into Peter’s orbit, Wendy must fight to save her relationship with her daughter while reconciling her legacy.