دانلود زیرنویس The Huntress of Auschwitz 2022

دانلود زیرنویس فیلم The Huntress of Auschwitz با بازیگری Rula Lenska, Lowri Watts-Joyce, Charlie Bond در بست سابتایتل ارائه شده است.

فیلم سینمایی The Huntress of Auschwitz در سال 2022 و به کارگردانی - ساخته شد. این فیلم با حضور و نقش آفرینی بازیگرانی همچون Rula Lenska, Lowri Watts-Joyce, Charlie Bond همراه بوده است.

یک دختر جوان آمریکایی برای ردیابی نگهبان نازی که مسئول قتل پدربزرگ و مادربزرگ خود است ، به اروپا سفر می کند.

ژانر: Horror, Thriller, War
بازیگران: Rula Lenska, Lowri Watts-Joyce, Charlie Bond
کارگردان: -
دانلود زیرنویس The Huntress of Auschwitz
سال تولید: 2022
کشور سازنده: United States

زیرنویس فارسی فیلم The Huntress of Auschwitz 2022

زیرنویس فارسی فیلم The Huntress of Auschwitz در وبسایت بست سابتایتل ارائه شده است تا شما عزیزان از تماشای آن لذت ببرید. تماشای این فیلم خالی از لطف نیست و افرادی که به تماشای فیلم های Horror, Thriller, War علاقه دارند می توانند با دیدن آن سرگرم شوند.

این فیلم زیبا محصول کشور United States است. سبک و ژانر فیلم آن Horror, Thriller, War است و امتیاز آی ام دی بی (imdb) آن 5.5 است.

- سعی داشتند فیلمی زیبا برای شما خلق کنند و حضور Rula Lenska, Lowri Watts-Joyce, Charlie Bond خالی از لطف نیست.

ما در این وب سایت به ارائه زیرنویس فارسی فیلم و سریال پرداخته‌ایم تا شما کاربران بتوانید فیلم و سریال مورد علاقه خود را با محتوای خاص منطقه از کشور United States که در سال 2022 ساخته شده است، همراه زیرنویس مشاهده کرده ولذت ببرید.

زیرنویس The Huntress of Auschwitz به صورت فارسی و انگلیسی در فرمت های رایج برای شما قرار داده شده است. در صورت وجود هرگونه مشکل، از طریق راه های ارتباطی، به پشتیبان سایت اطلاع دهید.

The Rideshare Killer

ژانر: Horror, Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.2
بازیگران: Tuesday Knight, Victoria De Mare, Croix Provence

مدیر عامل زن جوان یک برنامه جدید اشتراک گذاری سواری باید یک قاتل سریالی را که از این برنامه برای جذب قربانیان به داخل ماشینش استفاده می کند، متوقف کند.

Green Ghost and the Masters of the Stone

ژانر: Action, Adventure, Comedy
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2022
IMDB : 4.3
بازیگران: Danny Trejo, Sofia Pernas, Elpidia Carrillo

در یک شهر مرزی تگزاس ، چارلی مهتاب ، فروشنده اتومبیل به عنوان یک کشتی گیر ماسک Lucha Libre که با نام "Green Ghost" می رود. هنگامی که متجاوزان ناشناخته به دنبال یک زمرد دیگری در دنیای دیگر می رسند ، چارلی کشف می کند که او قدرتهای فوق العاده ای دارد. در حالی که او یاد می گیرد که از استاد غیر متعارف جین بجنگد ، به چارلی گفته می شود که او بخشی از یک جنگجو مخفی "سه گانه نور" با دوست کودکی خود مارکو و خواهر مارکو به رهبری لا نانا است. با هم ، آنها برای محافظت از بشریت در برابر دریک ، تجسم آخرالزمان مایان انتخاب شده اند.

Deep in the Forest

ژانر: Thriller
کشور سازنده: United States
سال تولید: 2021
IMDB : 2.8
بازیگران: Eva Abramian, Will Bradley, Ursula Brooks

در اعماق جنگل هیجان انگیز در مورد گروهی از مترقی ها است که مجبور به پنهان کردن در یک اسکی اسکی از راه دور در طی یک جنگ داخلی نزدیک آینده بین راست آمریکا و چپ آمریکایی ها هستند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی شما

The Huntress of Auschwitz

A young American girl travels to Europe to track down the Nazi guard responsible for the murder of her great-grandparents.